Amazfit Band 7, Hindistan’daki lansmanına doğru ilerliyor. Akıllı saat bu yıl Temmuz ayında küresel lansmanını yaptı. Amazfit’in giyilebilir cihazı 1.47 inç HD AMOLED ekran, 7/24 kalp atış hızı ve kan-oksijen monitörü, dahili Amazon Alexa ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Giyilebilir cihazın tipik kullanımda 18 güne kadar, pil tasarrufu modunda ise 28 güne kadar pil ömrü sağladığı iddia ediliyor. Amazfit Band 7 ayrıca 120 spor moduna sahiptir. Band 7, 5 ATM’lik suya dayanıklılık derecesine sahiptir.

Hindistan’da Amazfit Band 7 fiyatı

Amazfit Band 7’nin Hindistan’daki fiyatı henüz şirket tarafından açıklanmadı. Ancak Hindistan’daki lansmanından önce, akıllı saate adanmış bir mikrosite, canlı gitti Amazon Hindistan’da. Amazfit Band 7 küresel fiyatı 49,99 $ olarak belirlendi (kabaca 3,650 Rs.)

Amazfit Band 7, Bej, Siyah, Mavi, Yeşil, Turuncu ve Pembe renklerde olacak.

Amazfit Band 7 özellikleri

Amazfit Band 7, 198 x 368 piksel çözünürlüğe ve 282 PPI piksel yoğunluğuna sahip 1.47 inç HD AMOLED ekrana sahip. Akıllı saat ayrıca Zepp OS ile birlikte gelir. Band 7’nin tipik kullanımda 18 güne kadar pil ömrüne sahip olduğu söyleniyor. Şirket ayrıca, pil tasarrufu modu etkinleştirildiğinde giyilebilir cihazın 28 güne kadar pil ömrü sunabileceğini iddia ediyor. Giyilebilir, 8 özelleştirilebilir yüzün yanı sıra 50’den fazla saat yüzüne sahiptir. Ek olarak, 120 spor modu ile birlikte gelir.

Amazfit Band 7 ayrıca 7/24 kalp atış hızı monitörü, SPO2 monitörü, stres monitörü, stres takipçisi ve adet döngüsü izleyicisi sunar. Bu özellikler ayrıca, sağlık verileri anormal derecede düştüğünde veya yükseğe sıçradığında kullanıcıya bir uyarı gönderir.

Amazfit’ten Band 7, Bluetooth aracılığıyla hem Android hem de iOS cihazlarıyla eşleştirilebilir. Giyilebilir cihaz, Android 7.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlara veya iOS 12.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran Apple telefonlara bağlanabilir. Ayrıca, yerleşik Amazon Alexa sesli yardım desteğine sahiptir.

Daha önce de belirtildiği gibi, Amazfit Band 7, 5 ATM’lik suya dayanıklılık derecesine sahiptir ve 28 g ağırlığındadır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8