Riot Games’in FPS oyunundaki valorant görünümleri her zaman kutlama olaylarını ve geleneklerini not eder ve çok oyunculu oyun yaratıcısı şimdi Cadılar Bayramı için bir görünüm paketi çıkardı ve kesinlikle kabak tadında. Popüler koleksiyonların son devam filmleri ile Soulstrife paketi, ürkütücü bir havaya girmek isteyen Valorant hayranları için yeni bir soluk getiriyor.

Yakın zamandaki valorant cilt paketlerinin tümü fütüristikti, ancak Riot Games şimdi bunları Projeye geri veriyor: Dış görünüm paketlerinin tema ağırlıklı ve çağrıştırıcı olduğu bir gün. Soulstrife, hayranlar arasında büyük bir hit olan Reaver ve Tethered Realms paketlerinin bir karışımı gibi görünüyor. Oyuncular genellikle yarı saydam bir tasarımdan hoşlanmasa da, bu bir istisnadır.

Soulstrife, aşağıdaki silahlar için Valorant görünümleri olacak:

  • Muhafız
  • hayalet
  • hayalet
  • Hayalet
  • yakın dövüş
  • Sprey ve kart

Şimdiye kadar hayranlar, Soulstrife’ın cam benzeri gövdesinden ve Valorant’ın Ruination, Forsaken ve daha fazlası gibi çok aranan koleksiyonlarını anımsatan dikenli dış cephesinden memnun. Valorant görünümleri şeffaf camdan yapılmış gibi görünüyor, koyu renkli yükselişlerle kaplanmış. Nispeten basit silahlara musallat bir his katan karanlık tasarımdan bir miktar parıltı görünüyor.

Koleksiyonun tamamı ayrı bir sınıftır, ancak yakın dövüş Soulstrife paketinin yıldızıdır. Normal bir bıçakla gitmek yerine Riot, Soulstrife’ın nane renklerinde parlayan bir tırpan seçti.

Valorant kostümü Soulstrife paketinin fiyatı ne kadar?

Valorant’taki Soulstrife paketi, her silah için 1.775 VP ve yakın dövüş için 3.550 VP’ye mal olacak. Oyuncular paketin tamamını 7.100 VP karşılığında alabilirler ki bu her zaman daha iyi bir anlaşmadır.

Fiyatlar beş Valorant görünümü, bir kart ve bir sprey için uygun. Paketin herhangi bir rengi veya varyantı olmayacak, ancak oyuncular bunu muhtemelen parıltılı animasyonlar olan 1. seviyeye çıkarabilir. Genel olarak, Valorant’ın ürkütücü dış görünüm koleksiyonuna eklemek için makul bir paket.

Soulstrife, 2 Kasım’da mağazaya geliyor.

göz atın Valorant seviye listesi En iyi ajanları çalıştırıp çalıştırmadığınızı öğrenmek için. ile güncellendiğinizden de emin olun. Valorant Ölümsüz liderlik tablosu ve geçerli eylemdeki değişiklikleri sıralayın.oyun-2