Black Friday, Best Buy hayranları için bu yılın başlarında – tam olarak bir ay erken – geldi. Ve şimdi Best Buy’da gördüğümüz destansı anlaşmaların üçüncü günü. Birkaç anlaşmanın süresi doldu, ancak genel olarak çoğu hala sallanıyor. Belirli Pixel telefonlarda %33 gibi indirimler, Galaxy S22 ailesinde yaklaşık %20 indirim ve çok sayıda Motorola telefon indirimi görüyoruz.

Ancak, Best Buy’daki Black Friday erken fırsatlarından yararlanan tek cihaz telefonlar değil. Tabletler de indirime giriyor. Örneğin, Galaxy Tab S8 Ultra şimdi %14 indirimli. Akıllı saat bölümünde, Garmin Venu Sq’de %16 (Apple Watch 7’de) ile %30 arasında değişen indirimler görüyoruz. Kulaklıklar, dizüstü bilgisayarlar ve TV’ler de şu anda biraz indirimli aşk alıyor.

Aşağıda, erken Black Friday etkinliğinden Best Buy’da şu anda en iyi teklifleri yayınlıyoruz. Erken fırsatları yakalamak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeyin!

Kategorilere göre günün en iyi Black Friday indirimleri:

Atlamak:

Best Buy telefon fırsatları: Erken Kara Cuma indirimleri başladı

Best Buy, geçen sefer Kara Cuma fırsatlarını başlatan ilk perakendeciler arasındaydı ve resmi etkinliğin başlamasından bir hafta önce, perakendeci zaten indirimli fiyatlarla çok sayıda ürüne sahipti. Şimdi perakendeci, bir ay erken başlangıçla herkesi şaşırttı, o yüzden akıllı telefon bölümünde neler var bir bakalım, olur mu?

Gördüğünüz gibi, son nesil bir Pixel telefon almanın veya bir Samsung Galaxy Fold veya Flip cihazıyla katlanabilir geleceğe adım atmanın tam zamanı!

Bunun da ötesinde, S22 ailesini, belirli Moto telefonlarını ve şu anda indirimli OnePlus Nord N20’yi aldık.

Bu şaşırtıcı Kara Cuma etkinliğini yakından takip edeceğiz ve ortaya çıktıkça daha fazla telefon fırsatı ekleyeceğiz.

Tabletlerde ve iPad’de En İyi Satın Alma fırsatları: Erken Kara Cuma teklifleri burada

Kara Cuma sırasında bir tablet almak iyi bir seçimdir ve Best Buy’dan almak daha da iyidir. Perakendeci, geçen yılki alışveriş çılgınlığı sırasında Galaxy Tabs, Microsoft Surface ve Amazon Fire dahil olmak üzere birçok tablette indirim yaptı.

Erken Kara Cuma fırsatlarına baktığımızda, Samsung ve Lenovo’dan bazı harika teklifler var – en iyi Android tableti alabilirsiniz – Galaxy S8 Ultra, ciddi bir indirimle, soru sorulmadan. Daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, şansınız da var – S7 ve Lenovo IdeaPad Duet’in ikisi de harçlık için alınabilir!

Best Buy akıllı saat fırsatları: Bazı harika Black Friday fırsatları şimdiden yayında

Akıllı saatler açısından, geçen Kara Cuma’da bazı harika fırsatlar gördük ve bu yıl da benzer bir muamele beklemeliyiz. Aslına bakarsanız, bu şaşırtıcı erken Kara Cuma, içinde bazı akıllı saat indirimleri bile var ve bir anlaşmada sadece bir avuç model olmasına rağmen, yine de buna değer.

İndirimli Black Friday akıllı saatlerinden bahsetmişken, Galaxy Watch4’ü ve Apple Watch 7’yi oldukça iyi bir fiyata alabilirsiniz – her iki model de 100 dolardan fazla indirimli. Ayrıca bir Garmin anlaşması da var, bu yüzden eğer hoşunuza gidiyorsa, Garmin Forerunner 245’te küçük ama sağlam bir anlaşma var.

Kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar için Best Buy fırsatları: Erken Kara Cuma teklifleriyle ses oyununuzu geliştirin

Best Buy’daki cömert Black Friday fırsatları ayrıca kulaklıkları ve kulaklıkları da kapsıyordu. Beklendiği gibi Best Buy, Kara Cuma kampanyasını bu sefer geçen yıldan çok daha erken bir tarihte başlattı. Olağan şüpheliler zaten indirimli – yani Beats Studio3, bazı Galaxy kulaklıkları ve ayrıca Sony kulaklıkları, ne yazık ki XM’ler olmasa da.

Daha spesifik olmak istersek, sizi Beats Studio3 modeline yönlendirebiliriz, çünkü normal fiyatından %50’den fazla indirime sahiptir – sadece 149,99$’a bir çift alabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen Sony modeli, XM’lerin hemen altında oturan WH-XB910N’dir ve aynı zamanda yarı fiyatınadır. Bir anlaşmada Jabras ve Galaxy Buds da var, o yüzden bunlara da göz atın.

Dizüstü bilgisayarlarda En İyi Satın Alma fırsatları: Erken Kara Cuma teklifleri açık

Best Buy’ın şu anda dizüstü bilgisayarlar ve MacBook’lar için de harika fırsatları var. Şu anda belirli MacBook modellerinde ve diğer dizüstü bilgisayar modellerinde cömert indirimler alabilirsiniz.

TV’lerde En İyi Satın Alma fırsatları: Erken Kara Cuma teklifleri

Son olarak, izleme keyfiniz için yeni bir geniş ekran TV alabilirsiniz – soğuk günler yaklaşıyor ve Netflix’in gişe rekorları kıran dizileri de buna uygun olarak yeni sezonlarına kavuşuyor. 85 inçlik en iyi Samsung QLED modellerinden birinin fiyatından neredeyse 1000$ indirim kazanabilirsiniz! Ayrıca LG’nin endüstri lideri OLED TV’lerinde de fırsatlar var – aşağıdan hepsini kontrol edin:

Diğer Kara Cuma içeriği:

Best Buy telefonlarda Black Friday indirimleri yapacak mı?

Kesinlikle! Best Buy, her yıl, herhangi bir perakendecinin en iyi Kara Cuma telefon fırsatlarından bazılarını sunar! Daha da iyisi, Best Buy genellikle fırsatlar için erkendir, bu nedenle bu sayfayı yer imlerine ekleyin ve güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin. Bu sayede hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Best Buy Black Friday indirimleri ne zaman başlıyor?

Kara Cuma alışveriş etkinliği resmi olarak 25 Kasım’da olsa da, Best Buy’ın günler, hatta belki bir hafta önce telefon fırsatları sunmaya başlamasını makul bir şekilde bekleyebiliriz. Kara Cuma’nın sonunda sona ermeyen anlaşmalar, büyük olasılıkla Best Buy Cyber ​​​​Pazartesi fırsatları listesi, bu nedenle geç kalsanız bile, en sevdiğiniz telefonlarda büyük olasılıkla bazı iyi indirimler bulacaksınız. Ancak, en iyi indirimlerle en iyi fırsatlar 25 Kasım’da olacak ve kısa sürede sona erecek, bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Zamanında güncellemeler için bu sayfayı kontrol ettiğinizden emin olun!telefon-1