Frey Holland kendini Uber hizmeti olmayan büyülü bir diyara götürülürken bulduğunda, Forspoken kahramanının sihirli parkurun yardımıyla dünyayı dolaşırken bulması çok uzun sürmez. Oyunun yeni bir fragmanında, geliştirici Square Enix, Frey’in sadece uçsuz bucaksız Forspoken haritasını keşfetmek için kullanışlı olmakla kalmayan, aynı zamanda onun sırları ortaya çıkarmasına ve Athia’nın ölümcül yerlileriyle karşılaşmalarında hayatta kalmasına yardımcı olabilecek becerilerini gösterdi.

Akış, Frey’in temel gücüdür ve daire düğmesini basılı tutarak kullanılabilir. Bu beceri etkinken, Frey otomatik olarak küçük kayaların ve çıkıntıların üzerinden atlamak, küçük duvarların üzerinden atlamak ve büyülü enerjiyle gizlenirken ileri itmek için dayanıklılık harcayabilir. Akışın sınırları vardır, ancak emrindeki diğer güçler, parkur becerilerini artırarak bunu telafi eder.

Örneğin, Rush, göreceğiniz görsel komutlara göre iyi zamanlanmış düğmelere basarak daha da hızlı Akış yapmanızı sağlar, Shimmy, gücünü korurken sihirli sıçramalarla Frey’i ileriye doğru hızlandırır ve Scale, Frey’in kendisini içine atması için hayalet ayaklar oluşturmasına izin verir. hava. Oradan, art arda birden fazla sıçrama yaparak daha da yükseğe tırmanmak için Soar’ı, Frey’i hızla kendine çeken büyülü bir ipi başlatmak için Zip’i ve yerçekimini nazikçe manipüle etmek için Float’ı kullanabilirsiniz.

Son olarak Glide, Frey’in göllerde ve nehirlerde pusuya yatmış ölümcül canavarları atlatabilen sihirli bir sörf tahtasıyla suyun yüzeyinde kaymasını sağlıyor. Tüm bu becerilere sahip olan Frey, dayanıklılık göstergesine dikkat etmesi koşuluyla bunları düşmanlardan kaçmak, sürpriz saldırılar yapmak ve savaş alanına hükmetmek için kullanabilir.

Phil Hornshaw, GameSpot’un Forspoken ön izlemesinde, “Örümcek Adam’ın ağlar yerine çeşitli ölümcül büyüler savurduğunu hayal ediyorsanız, Forspoken oynamanın nasıl bir şey olduğu hakkında iyi bir fikriniz var,” diye yazdı. “Forspoken’da dolaşmak oldukça iyi hissettiriyor ve oyun kontrolleri basit tutuyor, böylece arazide akıcı bir şekilde gezinmek kolay.”

Forspoken’ın kadrosunda ayrıca Star Wars oyuncusu Janina Gavankar da yer alıyor ve aksiyon-RPG, Ocak 2023’te PS5 ve PC’de konsola özel olarak çıkacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1