Samsung Galaxy Z Fold4, üretkenlik odaklı tasarımı ve mükemmel performansı ile hayatınızı gerçekten değiştirebilecek bir akıllı telefon. Samsung, bugünlerde insanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Galaxy Z Fold4’ü piyasaya sürdü.

Çok görevli bir güç merkezi ve üretkenlik canavarıdır. Hareket halindeyken her şeyi ve her şeyi yapabilir. Bu yüzden bugün, size hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız. Galaxy Z Kat4 akıllı telefon, böylece bir dakika kaybetmeden hemen satın alabilirsiniz.

Öyleyse başlayalım:

Harika bir deneyim için sürükleyici geniş ekran
BAŞPARMAK 016 eller galaxy zfold4 bej spen izle5 gümüş tomurcuklar2pro beyaz Samsung büyük

Küçük bir ekranda uzun süre çoklu görev yapılamaz, bu nedenle Samsung Galaxy Z Fold4 5G, 15,73 cm (6,2) çarpıcı bir Kapak Ekranı ve 19,21 cm (7,6) Ana Ekran ile birlikte gelir. Bu katlanabilir akıllı telefon, daha geniş ekranı, daha ince menteşesi ve daha hafif ağırlığı ile günlük yaşamınızı değiştirecek. Sonuç olarak, çoklu görev yapabilir ve büyük bir akıllı telefonla şimdiye kadar yaşadığınız en rahat tek elle kullanımı deneyimleyebilirsiniz.

Böyle büyük bir ekranın aynı zamanda yüksek bir yenileme hızını desteklemesi gerekir ve Galaxy Z Fold4’ün ekranı, haber akışında gezinmeyi veya oyunlar arasında gezinmeyi daha sorunsuz hale getirmek için 120 Hz’e kadar ekran yenileme hızını destekler.
Yeni tasarlanan Görev Çubuğu sihirdir

Şimdiye kadar Galaxy Z Fold4’te çoklu görev yapmanın her zamankinden daha kolay olduğunu anladınız. Hareket halindeyken her şeyi yapabilirsiniz ve yeni tasarlanan Görev Çubuğu bunun nedenlerinden biridir. Yeni Görev Çubuğunu kullanırken, en çok kullandığınız uygulamalara kolayca erişebilir ve hatta bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınız veya masaüstünüz gibi tanıdık bir düzen sağlayarak çoklu görevi PC benzeri bir performansa taşır. Bu nedenle, en çok kullandığınız veya favori uygulamalarınızı Görev Çubuğuna ekleyin ve çoklu görev ninja modundayken bir uygulamadan diğerine hızla gezinmenin keyfini çıkarın. Bu özellik, WhatsApp’ta bir arkadaşınızla sohbet ederken bir şey üzerinde çalışırken faydalı olacaktır.

Çoklu Görünüm en iyi arkadaşınızdır
BAŞPARMAK 019 eller galaxy zfold4 fantomsiyah izle5pro gri titanyum Samsung 2 mview

Görev çubuğu özelliği yeterli değildi, bu nedenle Samsung, ekrandaki uygulamaları kolayca açılır pencerelere değiştirebileceğiniz veya verimli bir şekilde çoklu görev yapabilmeniz için ikiye bölebileceğiniz Çoklu Görünüm özelliğini de ekledi. Bu özellik, bir video görüşmesine katılmanız ve aynı anda not almanız gerektiğinde faydalı olacaktır. Çoklu Görünüm özelliğini kullanabilir, her iki uygulamanın ekranını bölebilir ve işinize devam edebilirsiniz. Ve bu özellik yalnızca yerel uygulamalarla sınırlı değildir, aynı zamanda YouTube, Google Chrome, Gmail, Google Fotoğraflar, WhatsApp, Netflix ve daha fazlası gibi Play Store’dan indirdiğiniz diğer uygulamalarla da sınırlıdır. Tüm bu uygulamalar Samsung’un One UI’si ile optimize edilmiştir ve verimli çoklu görev deneyimi yaşamanıza yardımcı olabilir.

S Pen Fold Edition ile daha akıllı çalışın
BAŞPARMAK 014 galaxy zfold4 bej spen s pen üzerinde eller

Samsung’un S Pen Fold Sürümü, karalamalarınızı dahice vuruşlara dönüştürebilir. Son derece kullanışlı aksesuar, Galaxy Fold4’ünüzü bir üretkenlik güç merkezine dönüştürebilir. S Pen Fold Edition, tıpkı kağıt üzerinde olduğu gibi akıllı telefonda yazmanıza ve çizim yapmanıza yardımcı olabilecek 4.000’den fazla basınç seviyesine sahip 1.5 mm’lik ince bir uca sahiptir. S Pen Fold Edition, elinize doğal bir şekilde oturur ve daha uzun süre yazmanıza veya çizmenize olanak tanır. Akıllı Seçim, Ekran Yazma ve Canlı Mesajlar gibi akıllı özellikleri almak için ekranın üzerine getirmeniz yeterlidir.

Flex modu, Galaxy Z Fold4’ü en üst düzey taşınabilir cihaz yapar
BAŞPARMAK 017 eller galaxy zfold4 fantomsiyah izle5 safir tomurcukları2pro siyah Samsung flex

Galaxy Z Flip4 gibi, aynı zamanda bir Flex modu ile birlikte gelir ve bu sayede dizüstü bilgisayar benzeri küçük bir akıllı telefon haline gelir. Flex modu, 75° ile 115° arasındaki açılarda desteklenir ve ayarlardan etkinleştirilebilir. Telefonu sabit bir yüzeyde kısmen katlanmış halde tutmanız gerekir ve otomatik olarak Flex Moduna geçecektir. Flex Modunda, Galaxy Z Fold4, ekranın yarısını bir izleme dörtgenine dönüştürüyor. Bu izleme dörtgeni, dizüstü bilgisayarlarda bulduğunuza benzer ve benzer şekilde çalışır. Google Dokümanlar veya E-Tablolar üzerinde çalışıyorsanız, küçük bir dizüstü bilgisayarda çalışıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Samsung Galaxy Fold4, 12 GB RAM ile desteklenen Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenmektedir. Güçlü yonga seti, Samsung Galaxy Fold4’ün Flex modu, çoklu pencere görünümü ve ışık hızında Wi-Fi 6 bağlantısı gibi en yeni özellikleri sunmasını sağlar. Akıllı telefon, bir sonraki düzeyde üretkenlik için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Samsung Knox ile güvende kalın

Samsung Knox, Samsung Galaxy Z Fold4’ünüze çok katmanlı bir güvenlik sistemi getiriyor. Donanım ve yazılım tabanlı güvenlik katmanları sayesinde özel verilerinizi gizli tutabilirsiniz. Savunma düzeyinde koruma ile artık verileriniz için endişelenmenize gerek yok.

Samsung Galaxy Z Fold4’ü beğendiniz mi? Bunu nasıl elde edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Samsung Galaxy Z Fold4, genel olarak daha akıcı bir oyun ve çoklu görev deneyimi yaratarak mükemmel donanım ve mükemmel yanıt süreleri sunar. Kuşkusuz, şu anda elinize alabileceğiniz ideal üretken canavardır. Galaxy Z Fold4, Rs’den başlayan fiyatlarla mevcuttur. 1,54,999 ve Gri Yeşil, Bej ve Phantom Black gibi güzel renklerde. Artık Samsung Galaxy Z Fold4’ü satın alabilir ve www.samsung.com adresinden büyük avantajlardan yararlanabilirsiniz. İşte hepsi:

HDFC Banka Kredi/Banka Kartına sahip olanlar anında Rs para iadesi alabilirler. 8.000. Bu katlanabilir telefonu Samsung Shop Uygulamasından satın almanızı öneririz, çünkü orada Rs’ye kadar daha fazla indirim alacaksınız. 2.000. Harika teklifler sadece burada bitmiyor. Şu anda Galaxy Z Fold4’ü satın alırsanız, Galaxy Watch4 Classic’i sadece Rs’ye alabilirsiniz. 2.999 (34.999 Rs değerinde). Ayrıca Rs’nin ek bir avantajından da yararlanabilirsiniz. Değişim programında 8,000. Bir tane daha var, Galaxy Z Fold4’ü satın aldığınızda Rs değerinde bir Wireless Charger Duo alabilirsiniz. 4,999 Rs’de. 499.

Peki şimdi ne bekliyorsun? seninkini al Galaxy Z Kat4 hemen şimdi ve birlikte verilen tüm tekliflerin avantajlarından yararlanın.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8