On üçüncü Doktor şaşkın bir sessizlik içinde diğer Doktorlara bakar.

Ekran görüntüsü: BBC

Jodie Whittakeryıldızı olarak son çıkışı Doktor Kim, “Doktorun Gücü” tam bir karmaşaydı, ama bunun hakkında şunu söylemelisiniz – kesinlikle daha önceki birçok Doktorun başrolündeydi.

Peter Davison (Beşinci Doktor), Colin Baker (Altıncı), Sylvester McCoy (Yedinci), Paul McGann (Sekizinci ve talihsiz 1996 ABD’nin yıldızı) Doktor Kim TV filmi) ve David Tennant (Onuncu) hepsi özel bölümde yer aldı. Game of Thrones‘ David Bradley olarak İlk Doktorönceki yıllarda William Hartnell’in yarattığı rolü yeniden yarattıktan sonra Kim özel. Tom Baker (Dördüncü), Christopher Eccleston (Dokuzuncu), Matt Smith (Onbirinci) ve Peter Capaldi’yi (On İkinci) ekrandan kaldıran, Doctor’u oynayan hayatta kalan aktörler arasında ortaya çıktı. hepsinin sebebiydi.

Göre Ayna, Tom Baker 88 yaşında “genç değil”in kodu olabilecek “müsait değildi”. ancak ayrılan showrunner Chris Chibnell, sonraki Doktorların neden gelmediği konusunda ilginç bir yanıt verdi: “Chibnall, dizinin 60. yıldönümünü kutlamak için gelecek yıl için planlananlar nedeniyle yeniden başlatma sonrası Doktorlardan hiçbirini geri davet etmediğini söyledi. . Chibnall, ‘Gelecekte olabilecek herhangi bir şeyin üzerine basmak istemedim, bu yüzden bu kişiler doğru olanları hissetti’ dedi.

Bu kesinlikle Smith ve Capaldi’nin – ve hatta belki Whittaker’ın – geri dönebileceğini gösteriyor. Tennant’ı Ncuti Gatwa’ya dönüşmeden önce Doktor’un Onuncu/Ondördüncü enkarnasyonu olarak oynayacak olan 60. yıl dönümü serisi için. Eccleston’a gelince, dedi yakın zamanda bir yıl önce geri döneceğinden şüpheliydi Doktor Kim TV dizisi, ancak Mart ayında bunu değiştirdiğini söylemek için değiştirdi. görünmeye istekli olabilir solo bir Dokuzuncu Doktor macerasında. Bir sonraki özel etkinliğin kartlarında bu yok gibi görünüyor, ama kim bilir? Zaman tüm yaraları iyileştirir, Zaman Lordu’nun bile.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7