james gunn

Fotoğraf: Jesse Grant (Getty Resimleri)

İşte aldın: James Gunn (İntihar Timi) Warner Bros. Discovery’de DC filmleri, TV ve animasyonu yönetecek. Göre Hollywood Muhabiriyapımcı Peter Safran ile birlikte çizgi roman serilerinin liderliğinin bir parçası seçildi (barışçı), her ikisi de DC Studios’un eşbaşkanları ve eş CEO’ları unvanı altında görev yapıyor.

James Gunn da aldı heyecan Haberi doğrulamak için.

Gunn, DC Studios’ta yaratıcı geliştirmeyi devralacak, Safran ise iş ve üretim tarafını denetleyecek. Resmi açıklamalarında, “Dünyanın en yetenekli yazarları, yönetmenleri ve aktörleriyle işbirliği yaparak, sanatçıların bireysel ifadelerine hala izin veren entegre, çok katmanlı bir evren yaratmak için sabırsızlanıyoruz. Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Harley Quinn ve DC’nin diğer istikrarlı karakterlerine olan bağlılığımız, yalnızca bu karakterlerin temsil ettiği insani olasılık harikasına olan bağlılığımızla eşdeğerdir. Şimdiye kadar anlatılmış en büyük, en güzel ve en görkemli hikayelerden bazılarını anlatırken dünyanın dört bir yanındaki tiyatro deneyimini canlandırmaktan heyecan duyuyoruz.” Ek olarak, Gunn’s dahil olmak üzere yapım aşamasında oldukları için her ikisi de aktif film yapımcıları olarak kalacaklar. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Disney’deki Marvel Stüdyoları ile.

Mevcut Warner Bros. Discovery CEO’su ve Başkan David Zaslav bir açıklamada paylaştı. “Onların film yapımındaki onlarca yıllık deneyimleri, yaratıcı toplulukla yakın bağları ve dünya çapında kanıtlanmış heyecan verici süper kahraman hayranları, onları film, TV ve animasyonda uzun vadeli bir strateji geliştirmek ve bu ikonik franchise’ı almak için benzersiz niteliklere sahip kılıyor. yaratıcı hikaye anlatımının bir sonraki seviyesi.” Umarım sözüne sadık kalır. Gunn, WB’deki yeni liderlik ona güvenmeyi taahhüt ederse, işleri gerçekten iyi bir şekilde sarsabilir, aksi takdirde ilişkinin çok uzun sürdüğünü görmeyiz.

Yeni vaftiz edilen DC Studios’ta işler çığırından çıkmak üzere ve bundan ne çıkacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Belki Yarasa kız iptal edilmiş mağarasından mı çıkarılıyor?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

genel-7