İddialara göre, Ethereum'un kripto pazarındaki hakimiyeti 'Birleştirme'den sonra %20 arttı

hakimiyeti Ethereumikinci en büyük kripto para birimi Bitcoin‘ sonrasında küresel kripto pazarında yüzde 20 arttıBirleştirmek‘, bir rapor söyledi.

Geçen ay ‘Birleştirme’ olarak bilinen Ethereum’un tarihi yükseltmesi, çevreyi koruma sözü veren ikinci en büyük kripto para birimine dayalı daha enerji verimli bir ağ oluşturacak.

Niş haber yayıncısı BanklessTimes.com’a göre, Ethereum birleşmesi çok fazla vızıltı yarattı ve her kripto aşığı onun gelişini sabırla bekliyor.

Ayrıca Okuyun

Ethereum blok zinciri, enerji kullanımını azaltmak için büyük bir yükseltmeden geçecek
ABD merkezli bu kripto devi Singapur lisansını aldı

Rapora göre, Birleştirme başarılı oldu ve Ethereum’un pazardaki hakimiyeti artıyor.

“Ethereum hakimiyeti beklediğimiz gibi artıyor. Çevre dostu yaklaşım, kripto kullanıcıları ile iyi özdeşleşiyor. Ayrıca, daha fazla insan benimsiyor. Bitcoin’den daha Ethereum Birleştirme nedeniyle. Hız belirlendi ve Ethereum yükselmeye devam edecek” dedi. jonathan neşeliBanklessTimes.com’un CEO’su.

Şu anda, blok zinciri Şanghay yükseltmesine hazırlanıyor. Ethereum, Şanghay yükseltmesinden sonra “Surge”, “Verge” ve “Purge” aşamalarından geçmeyi bekliyor.

Surge, “sharding” teknolojisinin uygulanmasıdır. Teknoloji, Ethereum’un maksimum işlem işleme hızını saniyede 15 ila 20 işlemden 100.000’in üzerine çıkaracak.

Sıradaki, “Verkle ağaçları” adı verilen matematiksel bir ispatın planlı uygulaması olan sınırdır. Uygulama, tüm zincirin geçmişini indirmeden blok zincirindeki düğümlerin çalışmasına izin verecektir. Son olarak, temizleme tüm eski verileri zincirden kaldıracaktır. Bu üç iyileştirmeyi birleştirmek, daha iyi bir Ethereum blok zinciri oluşturacaktır.

Bazıları Ethereum’un bir gün Bitcoin’in piyasa kapitalizasyonundaki yerini alacağını ve bu olay “Döndürme” olarak anılacaktır.

Raporda, “Birleştirme sonrası dönem Ethereum için çok kritik olacak. Kripto para alanını ele geçirirken kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması bekleniyor.”

FacebookheyecanLinkedin
genel-9