kullanarak düşmanları uzaklaştırın Modern Warfare 2 en iyi M16 teçhizatı inanılmaz tek atışta öldürme potansiyelini kullanarak. Çoğu oyuncu, seri atış yapan tüfeklerden çekinme eğilimindedir, ancak bunu aşabilirseniz, M16 doğru ellerde ölümcül olabilir. Kurulumumuzu kullanma konusunda endişelenecek çok az geri tepme var, bu da ilk patlamanızı indirmeyi son derece basit hale getiriyor.

Modern Warfare 2 Gunsmith sistemi, oyuncuların sadece 556 Icarus LMG’nin seviyesini yükselterek bu silaha erişmelerini sağlar. LMG’de kullanılabilecek çok sayıda eklenti kazanmakla kalmaz, aynı zamanda M16 alıcısı gibi tamamen yeni silahların kilidini açarsınız. bu Call of Duty blogu kısa süre önce, her biri kilidi açılacak altı benzersiz silah içeren 33 silah platformu olduğunu doğruladı. Modern Warfare 2’deki en iyi M16 dizisini oluşturmak için ihtiyacınız olan eklentiler burada.

En iyi M16 yükleme ekleri

En iyi Call of Duty Modern Warfare 2 M16 yüklemesi:

  • Ağızlık: Forge-TAC Kale Kompozisyonu
  • namlu altı: VX Ananas Dikey Kavrama
  • Arka Kavrama: Sakin ZX Grip
  • Stoklamak: Demo Fade Pro Stock
  • Optik: SZ Mini

Forge-TAC Castle Comp, yatay ve dikey kontrolü geliştirerek ilk patlamanızın M16’nızı uçurmamasını sağlar. Kafadan vuruşlar, düşmanları tek bir patlamada yok edebilir, ancak ekstra geri tepme kontrolü, ikinci bir patlamayı sıraya koymakta herhangi bir sorun yaşamamanız gerektiği anlamına gelir. Bu ek, nişan alma hızınızı yavaşlatır, ancak gerçekten bir engel olmak için yeterli değildir.

M16’nın yol tutuşunun iyileştirilmesi söz konusu olduğunda, başka hiçbir ataşman VX Pineapple Vert Grip’ten daha iyi bir iş çıkarmaz. Bu namlu altı, kalça atış hassasiyetinizi, kalça geri tepme kontrolünü, silah tekme kontrolünü ve yürüme kararlılığınızı geliştirir – kalçadan ateş etmeye zorlandığınız karşılaşmalar için mükemmel. Yine, namluya benzer şekilde, bu, M16’nın nişan alma hızına çok az zarar verir.

Sakin ZX Grip, atışlarınızı hedefte tutmak için M16’nızın geri tepme kontrol istatistiklerini destekler. M16’nın zayıf yönlerinden biri hareketliliğidir – en iyi M4 teçhizatı kadar hızlıdır, bu nedenle Demo Fade Pro Stock’tan alacağınız hız patlamasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu eklenti, sprint hızınızı yükseltir ve size savaş alanında biraz daha hız kazandırmak için yürüme hızınızı hedefler. Son olarak, optik tercihimiz olarak SZ Mini’yi seçtik, ancak ek doğruluk istatistikleri için bunu bir lazerle değiştirmenizi engelleyen hiçbir şey yok.

Modern Warfare 2’deki en iyi M16 yapısını oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Çok oyunculu ve Warzone’da nelerin kilidini açabileceğinizi öğrenmek için Modern Warfare 2 kampanya ödüllerimizi okumayı unutmayın. Çok oyunculudan bahsetmişken, bir sonraki yüklemenizde hangilerini kullanmanız gerektiğini belirlemek için Modern Warfare’in en iyi avantajlarına bakmak isteyebilirsiniz.oyun-2