Kuzu Kültü Cadılar Bayramı etkinliği bugün başlıyor, çünkü Cadılar Bayramı’nın ne olduğunu bilen herhangi bir bağımsız oyun varsa, bu kesinlikle Kuzu Kuzu’dur. Bu sınırlı süreli etkinlikte, ölü takipçilerinizi kelimenin tam anlamıyla, sevimli bir şekilde bükülmüş küçük (sonradan) yaşam oyununda başıboş hayaletler olarak geri getiren yeni bir tür ritüel gerçekleştirebileceksiniz.

Cadılar Bayramı etkinliği olarak adlandırılan Kanlı Ay Festivali, 10 Kasım’a kadar devam ediyor. Bu süre zarfında tapınağınızda Kanlı Ay ritüelini gerçekleştirebileceksiniz. Bu ritüel, yaşayanlar düzlemine sevimli hayaletler olarak geri dönecek olan sevgili vefat etmiş adanmışlarınızın ruhlarını geri çağıracak.

Ayini gerçekleştirmek için balkabağı yetiştirmeniz ve hasat etmeniz gerekecek, bu yüzden hemen ekime başlayın. Ayrıca takipçilerinizin ruhlarını hayalet biçiminde geri getirmeden önce yakalamanız gerekecek, bu nedenle yerleşiminizin etrafındaki herhangi bir poltergeist aktiviteye dikkat edin.

Festival ayrıca üç yeni açılabilir takipçi formu, üssünüzün etrafına yerleştirmek için dört yeni dekorasyon ve kültünüzün inmesi için unutulmaz yeni bir müzik parçası içeriyor.

Sapık piskopos galerisinde hala yolunuza devam ediyorsanız Kuzu Kültü patronları kılavuzumuza göz atın.oyun-2