Ne bilmek istiyorsun

  • Overwatch 2’nin ilk sezon etkinliği 25 Ekim’de başlayacak ve 9 Kasım’a kadar devam edecek.
  • Halloween etkinliğinin adı Junkenstein’s Revenge: Wrath of the Bride’dır ve Overwatch’ın Halloween modunun devamıdır.
  • Oyuncular, PvE oyun modunda yeni görünümlerin ve ödüllerin kilidini açmak için Sojourn, Kiriko, Junker Queen ve Ashe ile Adlersbrunn’a dönecekler.

Overwatch yıllık Junkenstein etkinliğinin hayranları, Junkenstein’ın bu ürkütücü sezon için Overwatch 2’de korkunç bir devam oyunu ve Junkenstein’s Revenge: The Wrath of the Bride adlı yeni oyun moduyla geri döndüğünü bilmekten memnun olacaklar. Overwatch 2, öncekinden daha fazla PvE içeriği vaat ediyor, ancak bunların hiçbiri lansmanda mevcut değil, bu, 2023’te PvE modları bekleyen oyuncu tabanını doyurmalı. Resmi Overwatch Twitter sayfası bugün bu teaser fragmanını yayınladı:

Çılgın fragman, oyuncuların oyunda toplaması için bazı yeni öğelerle dalga geçiyor ve bugün yayınlanan bir blog yazısı da bazı ödüller verdi, şimdiye kadar en az iki yeni görünüm çıkardık, Cadı Kiriko ve Cellat Junker Queen. Ayrıca bir Nightfall Over Adlersbrunn İsim Kartı, Jack-o’-Lantern Silah Tılsımı olacak ve blog gönderisi basitçe “diğer tüyler ürpertici ödüller” ile dalga geçti. Sunulan ödüller kesinlikle Overwatch 1 için önceki tatil etkinlikleri kadar bol görünmüyor, ancak bu sadece oyunun ücretsiz oynanmasının bir belirtisi. Önceki sezonluk etkinliklerde haftalık etkinlik mücadeleleri için görünüm kazanmak mümkündü, Overwatch 2’nin ilk etkinliğinde durumun böyle olup olmayacağı belli değil. Yine de bu, Fall Guys’ın ödül modelindeki değişikliği izleyen ve modelde benzer bir değişiklikten geçen hiç kimse için sürpriz olmamalı.

Yine de olumlu olan şey, yeni bir oyun modu elde etmemiz. Aldersbrunn haritasındaki önceki dalga savunma modu yıllık bir etkinlikti ve Blizzard, bu Cadılar Bayramı için bize bazı yeni benzersiz zorluklar vererek Overwatch 2’yi yeni bir oyun olarak ayırmak için iyi yapacak. Fragman, bu sezon Sojourn, Kiriko, Junker Queen ve Ashe’de ürkütücü suçlarla savaşan yeni bir ekibi gösteriyor. Hikaye Junkenstein’ın Gelini’ni “yaratıcısının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almaya çalışırken” takip ediyor.

Werewolf Winston efsanevi kostümü ve spreyi de Twitch ödülü olarak geri dönecek, böylece 2020’yi kaçıranlar bu kozmetikleri ücretsiz olarak kazanmak için en sevdikleri yayıncıyı ayarlayabilir. Etkinlik süresi boyunca izlenen iki saatlik oyun süresi spreyi, dört saatlik izlenmesi ise cildi ödüllendirecektir.

Overwatch 2 Junkenstein’s Revenge: The Wrath of the Bride 25 Ekim’de başlayacak ve 9 Kasım’a kadar sürecek. Kapsamlı Overwatch 2 kılavuzumuza ve FPS devamı hakkında bilmeniz gereken her şeye göz atmayı unutmayın.genel-20