DCEU sonunda hayranların gitmek istediği yöne doğru gidiyor olabilir. Bir Snyder Cut hareketi ve Warner Bros’un “gitmesi” sadece birkaç yıl aldı ama oluyor! İnşallah. Her şey Black Adam ile başladı (incelememizi okuyun!), Film izleyicileri büyüledi ve onlardan daha fazlasını istedi. Bu filmin sonunda, Henry Cavill Teth Adam ile daha sonra ne olması gerektiği hakkında konuşmak için (tam formda, diyalogla!)

Bu alaydan sonra, çoğu kişi bunun “bir kerelik” mi yoksa daha fazlasının bir işareti mi olduğunu merak etti. Neyse ki Henry Cavill, bugün Superman’in yeni bir video görüntüsü ve daha fazlasının geleceği vaadi ile bir gönderi yayınlayarak yanıt verdi. Bunun hakkında daha sonra konuşacak ama hayranlarına destekleri ve sabırları için teşekkür etmek istedi ve bunun ödüllendirileceğine söz verdi.

Açıkçası bu büyük bir anlaşma ve hayranlar zaten sosyal medyada çıldırıyor. Umarım bu, Man of Steel 2’nin onaylanmasıyla devam eder. Başka bir şey değilse, Cavill’in yeniden karakter olmaya başladığını bilmek güzel, bunu hak ediyor.

oyun-4