Sanal Baş Bilgi Güvenliği Görevlisi (vCISO) hizmetleri (‘Kısmi CISO’ veya ‘Hizmet olarak CISO’ olarak da bilinir), özellikle artan siber tehditler, sıkılaşan düzenleyici talepler ve katı siber sigorta gereksinimleri küçüldükçe popülerlik kazanıyor. orta ölçekli işletmeler için stratejik siber güvenlik ve uyumluluk rehberliği ve yönetimi talep ediyor. Ancak vCISO hizmetleri emek yoğundur, yüksek vasıflı uzmanlar gerektirir ve ölçeklendirilmesi zordur. Peki başarılı vCISO sağlayıcıları bu engelleri tam olarak nasıl aşıyor?

Zorlukların üstesinden nasıl gelineceği, ölçeklenip genişletileceği konusunda tavsiye almak istediğinizde, oraya gitmiş, görmüş ve başarıyla yapmış insanlardan daha iyi kime gidilir? ‘ başlıklı yeni bir e-KitaptaEn iyi sanal CISO’ların paylaştığı: vCISO hizmet sağlayıcılarının hizmetleri nasıl en üst düzeye çıkarabileceğine, gelirleri artırabileceğine ve marjları nasıl iyileştirebileceğine dair 7 ipucu“(Buradan indirin), vCISO platform sağlayıcısı Cynomi, diğer vCISO’ların daha iyi ve daha karlı bir hizmet sunmasına yardımcı olabilecek en kapsamlı ipuçlarını almak için Amerika’nın en iyi vCISO hizmet sağlayıcılarından (MSSP’ler, MSP’ler, danışmanlık firmaları ve solo vCISO uygulayıcıları) bazılarıyla röportaj yaptı.

Bu ücretsiz e-Kitapta, dünyadaki en iyi vCISO’lardan bazılarının hizmetlerini personel veya pahalı altyapı eklemeden nasıl sunduğunu ve ölçeklendirdiğini öğreneceksiniz. Açıklıyorlar:

 • Uzun vadeli vCISO teslim başarısına ulaşmanın önündeki engeller
 • vCISO olmak neden bu kadar zorlu
 • En hayati vCISO görevlerinin birçoğuna nasıl zaman ayırabilirsiniz?
 • vCISO hizmetlerinin hızlı ölçeklenmesini sağlamak için otomasyon nasıl kullanılır?

E-Kitaptaki bazı ipuçları:

 1. Teslim etmeye hazırlanın
 2. Gitmeden önce bil
 3. Uyumluluk gereksinimlerini anlayın
 4. Bir strateji geliştirin ve planlayın
 5. vCISO görevlerinden ayrılmayın
 6. KOBİ’lere ve KOBİ’lere Odaklanma
 7. vCISO çalışmanızı Otomatikleştirmek ve Ölçeklendirmek için yazılımı kullanın

e-Kitabı indirin burada.siber-2