Silent Hill hayranları, favori dizileri hakkında haber eksikliğiyle baş etme konusunda en deneyimli kişilerden biridir, ancak şimdi yeni bir Elden Ring modu, onlara serinin en tanınmış antagonisti Pyramid’in ayakkabılarına girerek bu boşluğu doldurmanın bir yolunu sunuyor. Kafa. İkonik korku oyunu kötü adamı, mod yaratıcısı Tallmaget sayesinde FromSoftware’in açık dünya oyununda oynanabilir.

bu Elden Ring Piramit Kafası modu RPG oyununun Crucible Tree miğferini ve göğüs zırhını, Radahn’ın eldivenleri ve baltalarıyla, Pyramid Head’in tanıdık dağınık kasap kıyafetleri ve piramit kafasıyla değiştirir. Kıyafetin kanla ıslanmış bir versiyonu ile hala biraz kirli olsa da yeni temizlenmiş bir alternatif arasında seçim yapma seçeneği var.

Buna ek olarak, Trol Şövalyesi’nin kılıcı, ürkütücü işkencecinin arkasında sürüklediği büyük bıçakla değiştirilir – Elden Ring eşdeğeriniz onu biraz daha kolay kullanıyor gibi görünse de. Bu silahı elde etmek için, Caria Malikanesi’nde veya The Four Belfries yolunda Trol Şövalyeleri ile savaşarak bir silahı ele geçirmek isteyeceksiniz.

Elden Ring Arasındaki Topraklar korkutucu bir yer olabilir, bu yüzden şimdiye kadar tehlikeli sakinleri tarafından biraz korkutulduysanız, o zaman bu, oyunun en kötü şöhretli canavarlarından biri olarak güveninizi inşa etmenin mükemmel bir yolu gibi görünüyor. Mod yaratıcısı Tallmaget, tam etkiyi elde etmek için “kanla oynamayı şiddetle tavsiye ettiklerini” vurguluyor.

Kalbinizdeki Silent Hill şeklindeki deliği doldurmak için daha fazlasını arıyorsanız, korku serisinden ilham alan çok havalı bir Total Chaos Doom modu Unreal Engine 5’te yeniden yapılıyor. başka bir şekilde, fantezi oyununa yepyeni bir görünümle nasıl yaklaşılacağına dair bazı yeni fikirler için en iyi Elden Ring yapılarımıza göz atın.

Resim kredisi: NexusMods’ta Tallmaget.oyun-2