Prime Gaming’in Kasım 2022 için ücretsiz oyunları görünüşe göre sızdırılmış erken. Sızıntıya göre Amazon Prime aboneleri, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, WRC 9 ve Indiana Jones ve The Last Crusade dahil olmak üzere Kasım ayında yedi oyun talep edebilecek. Bu sızıntının Dealabs posteri billbil-kun’dan (her zaman doğru olan PlayStation Plus freebie sızıntılarının arkasındaki kişi) geldiği düşünülürse, listenin doğru olması muhtemel görünüyor. Prime Gaming’in bu hafta Kasım ayı dizisini kapsayan resmi bir duyuru yapmasını bekliyoruz. Dealabs’a gönderilen oyunların tam listesi:

Sızan Prime Gaming 2022 Kasım ücretsiz oyunları

  • Fallout: Yeni Vegas Ultimate Sürümü
  • WRC 9 FIA Dünya Ralli Şampiyonası
  • Indiana Jones ve Son Haçlı Seferi
  • Haziran ayının son günü
  • eter doğumlu
  • Fısıldayan Söğütler
  • Tesis 47

İsim tanıma açısından göze çarpan şey açıkçası Serpinti: Yeni Vegas. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen sevilen RPG, ilk olarak 2010 yılında konsollar ve PC için piyasaya sürüldü. New Vegas, Fallout 3’te sunulan oyun sistemlerini geliştirdi ve daha geniş bir görev çeşitliliği sundu. Büyük bir açık dünya ve devasa bir yan görev koleksiyonuyla New Vegas, ana kampanyayı tamamladıktan sonra bile ilgi çekiciydi. Anlaşılır bir şekilde bugün tarihli gibi görünse de, New Vegas hala ilk kez kontrol etmeye veya tekrar ziyaret etmeye değer. Ultimate Edition ayrıca bir sürü bonus içerik içerir, böylece 100 saatin kuzeyinde New Vegas’a batabilirsiniz.

WRC 9 ralli yarışı serisindeki en yeni oyun değil, ancak bu seriyi daha önce oynamamış tüm yarış tutkunları için denemek için harika bir fırsat olabilir. WRC, otantik off-road yarış mekaniği, çok sayıda araba ve parkur ve sayısız solo ve çok oyunculu oyun modu içerir.

Indiana Jones ve Son Haçlı Seferi Amazon Prime üyeleri için ücretsiz olacak, büyüyen klasik LucasArts oyunlarının en yenisi olurdu. İlk olarak 1989’da piyasaya sürülen bu tıkla ve tıkla macerası, aynı adı taşıyan filmden hikaye vuruşlarını takip ederken aynı zamanda yeni yerler de tanıtıyor.

Prime Gaming ayrıca neredeyse her zaman, genellikle olumlu eleştirilere sahip daha az bilinen bazı bağımsız oyunları verir. eter doğumlu çevresel bir bulmaca platform oyunudur; Haziran ayının son günü aşk hakkında yürekten bir hikaye ile etkileşimli bir maceradır; Fısıldayan Söğütler Elena’nın babasını bulma arayışını anlatan korku-bulmaca oyunudur; ve Tesis 47 Antarktika’daki bir araştırma tesisinde geçen bir bulmaca oyunudur.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1