Eski günlerde, bir web sitesinin nasıl yapıldığını bilmek, profesyonel geliştiriciler ve kod bağımlıları için ayrılmıştı. Wix gibi şirketler, bir web sitesine ihtiyaç duyan sıradan insanlar için hem tasarım hem de geliştirme sürecini basitleştirerek, bunu daha tüketici dostu bir çaba haline getirmek için birçok adım atıldı. İster Instagram ve Facebook’a alternatif arayan bir fotoğrafçı olun, ister blog sitelerine başladıktan sonra kendinize ait bir web sitesi istiyorsanız, Wix ücretsiz denemesi başlamak için harika bir yoldur.

Wix ücretsiz deneme sürümü var mı?

Premium planları söz konusu olduğunda, Wix ücretsiz deneme sürümü vardır ve karşılaşacağınız en iyi ücretsiz denemelerden biridir. Wix ücretsiz denemesi 14 gün için iyidir ve gerçek bir ücretsiz denemeden daha resmi olarak 14 günlük bir geri ödeme penceresi olsa da, tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve başlamak için ödeme bilgilerini sağlamaktır. Bu size Wix’in tüm premium üyelik özelliklerine 14 günlük erişim sağlar ve onu diğer en iyi web sitesi oluşturucularından herhangi biriyle ve ayrıca Squarespace ücretsiz deneme sürümüyle karşılaştırmanıza olanak tanır.

Bununla birlikte, Wix ile hikayenin sonu bu değil, çünkü aynı zamanda tamamen ücretsiz üyelik katmanı sunan ender şirketlerden biri. Bu, birçok yönden, özellikle de ihtiyaçlarınız Wix’in ücretsiz üyelik teklifleri kapsamındaysa, herhangi bir ücretsiz deneme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, ödeme bilgilerini vermenize bile gerek kalmadan istediğiniz kadar yeni web sitenizin oluşturulmasına dalmanıza olanak tanır. Web sitenizi oluştururken Wix’in ücretsiz planında sunduğundan daha fazla özelliğe ihtiyaç duyduğunuz bir noktaya ulaşırsanız, kendinizi bir premium plana yükseltebilir ve o zaman 14 günlük deneme süresini kullanabilirsiniz.

Wix’i ücretsiz alabilir misin?

Evet. Wix ücretsiz olarak sunuluyor ve tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak. Oradan Wix’in tüm ücretsiz özelliklerine erişebileceksiniz. Bu, Wix’in e-Ticaret ve SEO çözümleri gibi şeyleri keşfetmenize izin verdiği için küçük işletmeler için en iyi web sitesi oluşturucularından bazılarıyla rekabet eder ve ayrıca tasarımcıların oluşturmasını kolaylaştıran özelleştirilebilir şablonlara erişmenizi sağlar. güzel bir site.

Wix fırsatları var mı?

Kendinizi Wix’in ücretsiz özelliklerinin ötesine geçmeye hazır bulursanız, premium planları yepyeni bir yetenek düzeyine sahiptir. Bununla birlikte, Wix’in harika bir ücretsiz katman sunmasının talihsiz yanı, premium tekliflerini çoğu zaman indirime sokmamasıdır. Web sitesi planları aylık 16 dolardan başlar ve depolama alanı, video saatleri ve her katmanda artan markalama seçenekleri gibi şeylerle ayda 45 dolara kadar çıkar.

Wix ayrıca iş ve e-ticaret planları da sunar. Bunlar ayda 27 dolardan başlar ve ayda 59 dolardan maksimuma çıkar. Web sitesi plan katmanları gibi, bu katmanlar da siz katmanlarda yukarı çıktıkça daha fazla depolama alanı ve video saati sağlar ve daha yüksek katmanlara özelleştirilmiş raporlar ve otomatik satış vergisi işlemleri gibi daha fazla özellik dahildir. Kurumsal planlar da mevcuttur ve ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir, bu da onları bir Wix premium planında indirim almanın belki de en iyi yolu haline getirir.


genel-19