Virgin Media Stream, Netflix ve Prime Video gibi çeşitli akış platformlarını tek bir yerde izlemenize ve aboneliklerinizden %10 kredi almanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Üstelik Stream ile her şey tek fatura üzerinden gelir ve uzun vadeli sözleşmeleriniz olmadığı için istediğiniz zaman aboneliklerinizi iptal edebilirsiniz. Hizmet ücretsizdir, ancak genellikle bir kereye mahsus olmak üzere 35 sterlinlik bir etkinleştirme ücreti ödemeniz gerekir. Şu andan itibaren Stream, 350 Mb/sn üzerindeki tüm geniş bant paketlerine dahil edilecek ve kullanıcıların bunun için bir etkinleştirme ücreti ödemesine gerek kalmayacak. , bu da onlara otomatik olarak 35 £ kazandırıyor. Ayrıca Virgin Media Stream müşterileri BT Sport, Sky Sports ve Sky Cinema için daha az ödeme yapacak.

bir parçası olarak yeni promosyon, Virgin Media artık BT Sport’u ayda 10 £, Sky Sports’u 18,75 £ ve Sky Cinema’yı ayda 10 £ karşılığında sunuyor. BT Sport, Sky Sports ve Sky Cinema kanalları genellikle ayda 30 £, 25 $ ve 11 £ tutarındadır.

Ancak, bazı uyarılar var. İndirimli kanal fiyatlarından yararlanmak için 18 aylık genişbant sözleşmesine kaydolmalısınız. Sözleşme sona erdiğinde, normal fiyatları ödemeye başlayacaksınız. İşin iyi yanı, kanal aboneliklerinizi istediğiniz zaman iptal edebilmenizdir. Ayrıca BT Sport, Sky Sport veya Sky Cinema’ya indirimli fiyatla kaydolan müşterilerin %10 Stream kredisi almayacaklarını da unutmamalıyız.

Ancak çok fazla TV izlemiyorsanız ve sadece yeni bir akıllı telefon almak istiyorsanız, şuraya göz atabilirsiniz: en iyi Virgin Media telefon fiyatları. Ve eğer başka bir taşıyıcıyla sallanıyorsanız, şuramızı ziyaret edebilirsiniz: en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi vodafone telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatı ve en iyi EE telefon fiyatları.telefon-1