Fırsatların ve alışveriş etkinliklerinin mevsimi – neredeyse, ama oraya geliyoruz. İle birlikte Kara Cuma bir ay sonra, bazı harika fırsatlar için hazırlanıyoruz. Satış etkinlikleri için yatan alıcılar için Samsung, neredeyse tüm sıcak cihazlarında bir hafta boyunca harika fırsatlar hazırladı. Evet, Samsung’da bugün 24 Ekim’de başlayıp 1 Kasım’da sona eren bir indirim var. Güney Kore merkezli şirketin yürüttüğü anlaşmalar değişebilir, ancak bir hafta sürenler (S22 serisi ve Tab S8 dahil) serisi) indirim haftasının tamamı boyunca kalacaktır.

Şimdi, Samsung Week fırsatlarının neler olduğunu görelim!

Günün fırsatı: Gelişmiş takas ile Z Fold 4’te 1000$, 1TB Z Fold 4’te 350$ indirim

Öncelikle, sadece bugün için geçerli olacak anlaşma ile başlıyoruz. Şirketin en son katlanabilir canavarı Galaxy Z Fold 4’te destansı bir indirimden bahsediyoruz. Şu anda, 1 TB Z Fold 4’te 350$ indirim ve ayrıca 1.000$’a varan gelişmiş ticaretten yararlanabilirsiniz. -içinde. Bunun sınırlı süreli bir teklif olduğunu unutmayın, bu nedenle en son Samsung katlanabilirini almaya karar verdiyseniz, harekete geçme zamanı!

Samsung Haftası için Fırsatlar: sıcak Galaxy S22, Tab S8 teklifleri

Öncelikle, Samsung’un Galaxy S22 serisi telefonlarda harika fırsatları var. Şu anda ücretsiz bir bellek yükseltmesi alabilirsiniz, bu da daha ucuza daha fazla depolama alanı elde edeceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, daha sonra ek satın alma işlemleri yapmak için kullanabileceğiniz 50 $’lık anında Samsung Kredisi alırsınız. Ancak hepsi bu kadar değil – potansiyel Galaxy S22 alıcıları, Samsung’un artık S22 Ultra için 800$’a kadar gelişmiş takas teklif ettiğini öğrenmekten memnun olacaklar.

Bunun yerine daha ucuz bir şey almak istiyorsanız, sertifikalı yenilenmiş Galaxy S21 modellerinden de tasarruf edebilirsiniz ve bunlar her zamankinden daha ucuz!

Ama hepsi bu değil. Samsung’un tablet segmentinde de efsane indirimleri var.

Tablet cephesinde, şirketin en yeni amiral gemisi tabletleri olan Galaxy Tab S8, S8 Plus ve S8 Ultra da artık indirimli. Temelde akıllara durgunluk veren bir teklif olan 250 $ ‘dan başlayan Tab S8’i alabilirsiniz. 200$ garantili takas kredisi alırsınız ve ayrıca 180$ tasarruf edebilirsiniz.telefon-1