Riot Games iki kişiyi erteliyor efsaneler Ligi Riot Forge yayıncılık etiketinden 2023’e kadar yan ürünler. 2D aksiyon platform oyunu yakınsama (tarz Dönüşüm/rjans) ve tek oyunculu macera oyunu Nunu’nun Şarkısı 2022’de piyasaya sürülecekti, ancak şimdi gelecek yıla itiliyorlar. Riot, gecikmeyle birlikte geliştirme ekiplerinin “bazı son rötuşları yapmak için biraz daha zamanları olabileceğini” yazdı. Pazartesi günü Forge Twitter hesabında.

Riot, 2019’da oyun oluşturmak için dış stüdyolarla birlikte çalışan Riot Forge etiketini duyurdu. efsaneler Ligi Evren. yakınsama Double Stallion Games tarafından geliştirilmektedir. Nunu’nun Şarkısı Tequila Works tarafından yapılmaktadır.

Etiketteki ilk iki oyun ritim oyunuydu Hextech Kargaşası ve RPG mahvolmuş kralher ikisi de Kasım 2021’de piyasaya sürüldü. (mahvolmuş kral Riot Pazartesi günü yaptığı açıklamada, gelecek yıl yeni nesil bir sürüm alacağını söyledi.) Şimdiye kadarki tüm Forge oyunları “Bir League of Legends Hikayesionları yan ürün olarak belirtmek için altyazı.

Ana efsaneler Ligi strateji oyunu oldukça popüler olmaya devam ediyor, ancak içine atlamak zor olabilir. Forge etiketi, geliştirme aşamasındaki gibi şeylerin yanı sıra Lig dövüş oyunu, MMO ve Netflix dizisi Arcane’nin ikinci sezonuRiot’un insanları efsaneler Ligi biraz göz korkutucu amiral gemisi unvanıyla başlamak zorunda kalmadan franchise.

genel-2