OnePlus resmi olarak Bu ayın başlarında bir sonraki Nord markalı orta korucusunun adını ve önemli satış noktasını doğruladı, bunun şirketin piyasaya sürülmemiş bir akıllı telefon için uzun süredir devam eden geleneksel olmayan vızıltı oluşturma kampanyalarından birinin başlangıcı olmasını bekliyorduk.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bütçe dostu 6.56 inçlik Android telefon, 3 Kasım’dan itibaren yalnızca ülke lideri “Un-carrier” (ve onun ön ödemeli Metro yan kuruluşu) tarafından satılacak. “Satıldı” bu perakende işini tanımlamanın en iyi yolu olmayabilir. , Olmasına rağmen T-Mobile, yeni bir hizmet hattıyla size OnePlus Nord N300 5G’yi hemen ücretsiz olarak sunmaya hazırken, Metro by T-Mobile aynı şeyi bir numara girişi ile yapabilir.
Akıcı bir ekrana, süper hızlı şarja ve saygın kameralara sahip ücretsiz bir telefon için hangi yolu seçerseniz seçin, hiçbir şeyi takas etmeniz veya diğer çemberlerin arasından atlamanız gerekmeyecek. Bununla birlikte, Magenta’nın 228$’lık liste fiyatından faturalı 228$’lık indirim, faturanıza iki yıllık bir süre boyunca aylık krediler olarak yansıtılırken, Metro, anahtarlayıcıları “anında indirim” ile bağlamayı hedefliyor.
Bu kötü çocuğu 228 $ veya 0 $ karşılığında satın almaya karar verirseniz, neredeyse rakipsiz değeri karşısında şaşkına döneceksiniz. Nord N300 5G, Samsung’un şarj teknolojisine kıyasla yalnızca üstün şarj teknolojisini desteklemekle kalmaz Galaxy S22 veya Apple’ın iPhone 14 Pro Max, ancak gerçek bir 33W SuperVOOC elektrikli tuğla kutuya ek ücret ödemeden dahildir.
Nazaran 2022’nin sonunda Kuzey Amerika’da 1,5 milyon adet satış rakamına ulaşacağı tahmin edilen zaten büyük selefi olan bu yeni, son derece uygun fiyatlı orta sınıf aynı zamanda daha güçlü bir MediaTek Dimensity 810 işlemciye sahip.

Ağır 5.000 mAh pil ve “standart” 64 GB depolama alanı değişmezken, 6.56 inç 90Hz ekran (şaşırtıcı bir şekilde veya değil) boyutu biraz büyümesine rağmen Full HD+’dan HD+ çözünürlüğe düşürüldü.

Genel tasarım, daha modern bir delginin yerini alan su damlası tarzı bir çentik ve yukarıda bahsedilen HD+ ekranın her tarafında oldukça önemli çerçeveler ile zaman içinde bir adım geriye gitmiş gibi görünüyor. Ancak N300 5G, aynı zamanda N200 5G’nin arkaya bakan üç kamerası, ana atıcı 13 megapikselden 48 megapiksele kadar sıçrayarak, aceminin ünvan için güçlü teklifini sağlamlaştırıyor. Bu tatil sezonunda mevcut en iyi bütçeli telefon.telefon-1