OnePlus, Ekim 2022 Android güvenlik yamasının yanı sıra Jio 5G desteğini tanıtan en son sürümle OnePlus 10T 5G’ye bir başka güncelleme daha sunmaya başladı. Yakışıklı Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve bir dizi düzeltme ve iyileştirme getiren dört güncelleme aldı. Özetlemek gerekirse, 1 Ekim’de Hindistan Mobil Kongresi’nin 6. baskısında ülkede 5G ağ hizmetleri başlatıldı. Şu anda Jio ve Airtel, 5G ağlarını ülke genelinde belirli şehirlerde kullanıma sunarken, Vodafone Hindistan ve diğerleri henüz bir dağıtım planı açıklamadı.

Güncellemenin CPH2413_11_A.1 donanım yazılımı sürümüyle bir topluluk forumu gönderisiOnePlus, Jio 5G uyarlamasının 24 Ekim’de başlayacağını söylüyor. Bunun nedeni, 5G’nin uyarlanmasının taşıyıcılarla işbirliğine ihtiyaç duyduğunu açıklıyor. OnePlus, “Jio 5G bu sürüme dahil edildi, ancak şu an için mevcut değil. ..Jio taşıyıcılarını kullanan kullanıcılar bu tarihten sonra güncellemeyi yükledikten sonra bu özelliği deneyebilir” diye ekledi.

Güncellemede paketlenen diğer iyileştirmeler arasında optimize edilmiş WiFi kararlılığı ve ağ deneyimi, daha iyi ekran görüntüsü efekti ve ayrıca cihazda ara sıra çökmeye neden olan bir hata düzeltmesi yer alıyor.

OnePlus 10T 5G fiyatı, bulunabilirliği

OnePlus 10T 5G, üç depolama yapılandırmasıyla gelir – Rs’de fiyatlandırılan temel 8GB RAM + 128GB depolama varyantı. 49.999, Rs değerinde bir 12GB RAM + 256GB depolama varyantı. 54.999 ve Rs için geçerli olan 16GB RAM + 256GB depolama varyantı. 55,999. OnePlus akıllı telefon iki renkte satılıyor – Moonstone Black ve Jade Green. Akıllı telefon şu adresten çevrimiçi olarak kullanılabilir: Amazon ve OnePlus’ın resmi web sitesi.

OnePlus 10T 5G teknik özellikleri, özellikleri

OnePlus 10T 5G, Ağustos 2022’nin başlarında piyasaya sürüldü ve düşük sıcaklıkta polikristal oksit (LTPO) teknolojisine dayanan 6,7 inç full HD+ Fluid AMOLED ekrana sahip. Üstte OxygenOS 12.1 ile Android 12’de çalışır. Ahizenin ekranı 120Hz’e kadar yenileme hızı sunar ve sRGB renk gamını destekler. Akıllı telefon, 16 GB’a kadar LPDDR5 RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenmektedir.

OnePlus’ın akıllı telefonu, 150W SuperVOOC Endurance Edition kablolu şarj desteği ile 4.800mAh pil içerir. OnePlus 10T 5G, çift LED flaşlı üçlü arka kamera kurulumuyla donatılmıştır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8