bu Modern Warfare 2 en iyi M4 teçhizatı inkar edilemez bir şekilde betadaki en iyi MW2 silahlarından biriydi, bu yüzden FPS oyunu başladığında M4’ün bir canavar olacağından şüphemiz yok. Stokta M4 inanılmaz derecede çok yönlü bir silahtır, ancak doğru ataşman setini kullanırsanız oyundaki en iyi saldırı tüfeğine dönüştürülebilir.

M4’ü donatmanın bir başka nedeni de, cephaneliğinizdeki diğer silahlar için çeşitli eklentilerin kilidini açmaktır. Modern Warfare 2 Gunsmith’te yapılan değişiklikler sayesinde, öncelikle M4’ü savaşta kullanırsanız, M4’ün silah platformundaki herhangi bir silah için eklentilerin kilidini otomatik olarak açarsınız. Modern Warfare 2’deki en iyi M4 dizisini oluşturmak için ihtiyacınız olan şey burada.

En iyi M4 yükleme ekleri

En iyi Call of Duty Modern Warfare 2 M4 donanımı:

  • Ağızlık: Forge-TAC Kale Kompozisyonu
  • Varil: Tempus Hightower 20”
  • Optik: Cronen Mini Kırmızı Nokta
  • Arka Kavramak: Sakin ZX Grip
  • namlu altı: VX Ananas Dikey Kavrama

Forge-TAC Castle Comp, hasar çıktısından ödün vermeden hem yatay hem de dikey geri tepme kontrolünü geliştirdiği için M4 için mükemmeldir. Bu namlu, nişan alma hızınıza ve nişan alma kararlılığına zarar verir, ancak bu olumsuzluklar en iyi ihtimalle göz ardı edilebilir. Ayrıca, temel M4 şaşırtıcı derecede yüksek nişan alma hızına sahiptir, bu nedenle bu alanda birkaç vuruş yapmayı göze alabiliriz.

M4’ün mermi hızını ve hasar aralığını artıran Tempus Hightower 20” namlusunu donatarak iki hayati alanı iyileştirebiliriz. Bu ataşmanla saldırı tüfeği, düşmanları eskisinden daha hızlı ve daha uzaklardan vurabilir. Bu aynı zamanda, silahın kalça ateşi doğruluğu ve geri tepme kontrolü için küçük bir güçlendirme ile birlikte gelir. Olumsuz etkilere gelince, bu namluyu kullanırken daha yavaş hissedebilirsiniz çünkü saldırı tüfeğinin hareket hızına zarar verir ve görüş hızını düşürür.

Optik gelince, bu tamamen kişisel tercihlere bağlıdır. Cronen Mini Red Dot’un temiz bir görüş sağladığını ve orta menzile yakın mesafedeki tüm hedefleri düşürmeyi kolaylaştırdığını gördük. M4’ün demir nişangahlarını kullanırken herhangi bir sorun yaşamıyorsanız, bunun yerine bir stok eki eklemeye değer olabilir.

Hedefleme kararlılığı pahasına M4’ün geri tepme kontrolünü iyileştirmek için Sakin ZX Grip’i donatın. Farkında değilseniz, nişan alma dengesi, nişangahları hedeflerken bir silahta hissettiğiniz doğal salınımdır. Bununla başa çıkmak can sıkıcı olsa da, rakipleri sadece birkaç atışta ortadan kaldırabilen M4 ile daha az sorun oluyor.

Son olarak, VX Pineapple Vert Grip, daha iyi doğruluk ve genel olarak geri tepme kontrolü için M4’ün hareketlilik istatistiklerine zarar verir. Bu namlu altı, yalnızca top vuruşunu ve kalça geri tepme kontrolünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda, kendinizi garip bir yakın mesafe durumunda bulmanız durumunda silahın kalçadan ateş hassasiyetini de artırır.

Ve işte karşınızda, Modern Warfare 2’deki en iyi M4 yapısı. Bu saldırı tüfeğini her mesafeden hükmetmek için en iyi MP5 teçhizatıyla eşleştirin. Bilgisayarınızın Infinity Ward’ın en son macerasının üstesinden gelip gelemeyeceğini görmek için Modern Warfare 2 sistem gereksinimlerine göz atmayı unutmayın.oyun-2