bu Modern Warfare 2 en iyi Kastov-74u teçhizatı bir SMG’nin hareket kabiliyetini bir saldırı tüfeğinin gücüyle birleştiren güçlü bir seçenektir. Bu silahı bu kadar ilgi çekici yapan şey, Overkill Modern Warfare 2 avantajını kuşandığınız sürece birincil veya ikincil silah olarak kullanılabilmesidir.

Birincil silah olarak, kolay hedefler arayan binaların etrafında gizlice dolaşırken yakın mesafeli karşılaşmalara odaklanabilirsiniz. Ayrıca Kastov-74u’yu en iyi M16 teçhizatıyla eşleştirerek sizi kuşatmaya çalışan tüm düşmanları alt edebilirsiniz. Silahı nasıl kullanmaya karar verirseniz verin, Kastov-74u’yu kullanarak elde ettiğiniz tüm seviye atlamalar, güncellenmiş Modern Warfare 2 Gunsmith sayesinde silahların ve ek eklentilerin kilidini açacaktır.

En iyi Kastov-74u yükleme ekleri

En iyi Call of Duty Modern Warfare 2 Kastov-74u yüklemesi:

  • Ağızlık: Echoline GS-X Bastırıcı
  • namlu altı: Kilitleme Hassasiyeti-40
  • Lazer: 4MW Lazer Kutusu
  • Optik: Cronen Mini Kırmızı Nokta

Bruen Echoline GS-X Bastırıcıyı donatarak Kastov-74u’nun geri tepme düzgünlüğünü büyük ölçüde iyileştirin ve silaha ses bastırma ekleyin. Bu eklenti, silahın hasar aralığına biraz zarar verir, ancak atışlarınız önemli ölçüde daha kolay hale geldiğinden ödün vermeye değer.

Nişangahı nişan almak, silahınızı ateşlemenin tercih edilen yoludur, ancak bazen savaş alanında bu seçeneğiniz yoktur. Kalça ateşi isabetliliğini, top vuruş kontrolünü ve hedef yürüme kararlılığını geliştiren Lockgrip Precision-40 alt namluya gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bu, nişan alma hızınızı olumsuz etkiler, ancak oyunda farkı hissetmezsiniz.

4MW Lazer Kutusu, herhangi bir olumsuz etki yaratmadan silahın kalça ateşi doğruluğunu ve kalça geri tepme kontrolünü geliştirerek Kastov-74u ile harika çalışır. Son olarak, düşmanları alt etmek için kendinize mükemmel bir görünüm sağlamak için Cronen Mini Red Dot’a vurun.

Kastov-74u, hangi modu seçerseniz seçin, düşman ekibine çok fazla güçlük vermekte hiçbir sorun yaşamamalıdır. Çok sayıda öldürme gerçekleştireceğiniz için, hangi özel eşyaları arayabileceğinizi görmek için Modern Warfare 2 öldürme serileri kılavuzumuzu okumak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde, donatılacak en iyi Modern Warfare 2 silahlarına bir göz atmaya değer. sunulan en güçlü silahlarla kendinizi.oyun-2