Kuzu Kültü’nün yeni Cadılar Bayramı etkinliği olan Kanlı Ay Festivali’nde oyuncular ölülerin hayaletlerini toplayabilir ve böylece yeni takipçiler ve dekorasyonlar kazanabilir.

Etkinlik bugün 24 Ekim’de başlıyor ve 10 Kasım’a kadar sürüyor. Kanlı Ay’ın ışığı altında artık balkabağı ekebilir ve hasat edebilirsiniz. Kanlı Ay ritüelinde, 40 balkabağı pahasına ölümün kapılarını açabilirsiniz. Ritüel gerçekleştirildikten sonra, ölen takipçilerin ruhlarını bulabilir ve yakalayabilirsiniz. Her yakalama ile yeni takipçi formları ve dekorasyonların kilidi açılacak.

Yeni takipçi formları arasında bir karga, bir şeytan ve bir geyik kafatası yaratığı yer alıyor. Yeni süslemeler arasında, üzerinde kan kırmızısı bir bayrak asılı olan budaklı bir ağaç ve çiçekleri tutan bir insan kafatası yer alıyor. Festival ayrıca yepyeni bir müzikal parçayı da tanıtıyor.

Cult of the Lamb, ürkütücü ve sevimli bir havası olan bir kasaba simülatörü ile karıştırılmış roguelite bir aksiyon RPG’sidir. Oyun, kendi kültlerinizle rekabet halinde olan tarikat liderlerini öldürmek ve ürkütücü köy içeriğinizin üyelerini tutmakla sizi görevlendiriyor. Cult of the Lamb’in GameSpot incelemesi ona 9/10 verdi. Eleştirmen Jessica Howard, “Bütün bu unsurlar, Kuzu Cult’unu hem roguelike hem de simülasyon türlerinde göze çarpan bir başlık ve bunların ortasında var olan türünün tek örneği bir giriş olarak sağlamlaştırmak için bir araya geliyor. ” Blood Moon Festivali, oyunun lansmanından bu yana aldığı ilk büyük içerik güncellemesidir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1