Joaquin Phoenix ve Rooney Mara, Pawel Pawlikowski’nin bir sonraki uzun metrajlı filminde başrolleri üstlendiler. Ada2023’te çekilecek.

Gerçek olaylara dayanan dramatik gerilim, 1930’larda ıssız bir adada kendi özel cennetlerine kaçan ve karadan yaşayan çekici bir Amerikalı çifti canlandıracak. Ancak yatında geçen bir milyoner, çifti bir magazin gazetesi sansasyonuna dönüştürdükten sonra, iki sevgiliyle birlikte kendini beğenmiş bir kontes ortaya çıkar ve adada lüks bir otel inşa etmeyi planlar.

Savaş hatları hızla çizilirken, kontes ve Amerikalı çift arasında psikolojik savaş başlarken, adaya girenler arasında cinsel sadakatsizlik, ihanet ve sonunda cinayet yer alır.

“Pawel Pawlikowski, bugün çalışan dünyanın en büyük film yapımcılarından biridir. FilmNation CEO’su Glen Basner yaptığı açıklamada, Pawel’in bu kıskançlık, ihanet ve cinayet hikayesini bir Cennet Bahçesi’ne getirmesi, izleyicileri sinemaya geri döndürmek için hepimizin ihtiyacı olan şey.

FilmNation Entertainment alışverişe başlayacak Ada Amerikan Film Pazarı’ndaki uluslararası alıcılara sunulurken, WME Independent bir ABD dağıtım anlaşmasının peşine düşecek. Yapımcılığını Tanya Seghatchian ve John Woodward’ın Apocalypso Pictures ve Brightstar için yaptığı filmi Pawlikowski yazıp yönetecek.

Mario Gianani ve Lorenzo Gangarossa, Sky ile işbirliği içinde Wildside ve Vision Distribution için ortak yapımcılık yapıyor. Ewa Puszczynska Extreme Emotions için ortak yapımcı olurken, Reno Antoniades yönetici yapımcılık yapacak.

Phoenix, WME tarafından temsil edilir ve Mara, WME ve Entertainment 360 tarafından temsil edilir.sinema-2