Şu anda Amazon’da iRobot Braava Jet M6 için gerçekten iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz. Burada sadece 399 Euro ödüyorsunuz ve netteki diğer fiyatlara kıyasla 180 Euro tasarruf ediyorsunuz. Bu anlaşma kontrolünde, silme işlevli akıllı vakum robotu için yapılan anlaşmanın gerçekten buna değip değmeyeceğini söyleyeceğiz!

  • Amazon’da iRobot Braava Jet M6 hiç olmadığı kadar ucuz.
  • Entegre silme fonksiyonlu vakum robotu.
  • Şimdi 579 Euro yerine 399 Euro.

Bugün sizin için, emme konusunda tembel olanlarınız için özellikle ilgi çekici olması gereken, web’den başka bir anlaşmamız var. Çünkü Amazon’da şu anda iRobot Braava Jet M6’yı en iyi fiyata alabilirsiniz. Yani aynı zamanda yerinizi de silen bir vakum robotu istiyorsanız, şimdi bir tane satın alma fırsatınız var.

Vakum robotu, evinizi olabildiğince temiz tutmak için her türlü araca sahiptir. Diğer şeylerin yanı sıra, dairenizi haritalamak için bir AI kullanır ve o anda hangi temizleme modunun kullanılması gerektiğini bağımsız olarak tanımak için silmeyi kullanabilir. Entegre silme işlevi, inatçı kirlerin bile fazla çaba harcamadan çıkarılmasını sağlar. Ayrıca bir temizlik planı oluşturulabilir ve cihazı uygulama veya sesli asistan üzerinden tek tek kontrol edebilirsiniz.

Amazon’un iRobot teklifi buna değer mi?

Daha önce de belirtildiği gibi, vakum robotu size sadece 399 Euro’ya mal oluyor. Bu başlı başına iyi bir fiyat. Ancak bu, netteki diğer fiyatlar ile karşılaştırdığınızda daha da cazip hale geliyor. Bir sonraki en iyi fiyat zaten 579 Euro olduğundan, bu teklifle 180 Euro gibi büyük bir tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, iRobot Braava Jet M6 hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Bu nedenle, silme işlevine sahip iyi ve ucuz bir vakum robotu arıyorsanız, teklife gerçekten bir göz atmalısınız.

Paspaslama fonksiyonlu iRobot Braava Jet M6 vakum robotu

Entegre paspas işlevine sahip iRobot Braava Jet M6 vakum robotu. / © Amazon

Muhtemelen cihazı bu kadar hızlı ve ucuza alamayacaksınız. Ancak, yalnızca bir vakum robotu arıyorsanız, en iyi vakum robotları listemiz önerilir. Burada silme işlevi olmasa bile daha ucuz alternatifler bulacaksınız.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Vakum robotlarında entegre bir silme işlevi sizin için önemli mi yoksa böyle bir şey olmadan mı yapıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27