RESTON, Va., 24 Ekim 2022, () — SilverEdge Devlet Çözümleri (“SilverEdge”) bugün, tüm kaynak ve karşı istihbarat analizi, kimlik istihbaratı ve gelişmiş kurumsal BT ve veri yönetimi çözümlerinin lider sağlayıcısı olan Counter Threat Solutions, LLC (“CTS”) ile ortaklık kurduğunu duyurdu. yazılım geliştirme ve mühendislik ve niş ServiceNow yetenekleri. Ortaklık, SilverEdge’in ABD İstihbarat Topluluğu (“IC”) için tercih edilen siber, yazılım, istihbarat ve teknoloji çözümleri sağlayıcısı olarak hizmet etme hedefini daha da ileriye taşıyor.

SilverEdge CEO’su Robert Miller, “CTS ekibini SilverEdge ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “CTS’nin yeteneklerini SilverEdge’in mevcut siber güvenlik, yazılım ve istihbarat çözümleriyle birleştirerek, temiz iş gücümüzü, birincil odak noktası istihbarat müşterilerimize kritik görev ihtiyaçlarını desteklemek için gerekli araçları sağlamak olan yaklaşık 450 mühendis ve teknik personele çıkarıyoruz.”

2015 yılında kurulan ve Reston, Virginia’da bulunan CTS, önemli ABD istihbarat teşkilatlarına teknoloji çözümleri ve ilgili hizmetler sunmaktadır. IC’de 20 yıldan fazla deneyime sahip bir ABD Ordusu istihbarat gazisi olan CEO Theresa Keith tarafından yönetilen CTS, yaklaşık %100’ünün yüksek düzeyde güvenlik izinlerine sahip olduğu 100’den fazla teknik ve görev destek uzmanı istihdam etmektedir. Şirket, SilverEdge platformu altında mevcut liderliği ile faaliyetlerine devam edecek.

Theresa Keith, “Muazzam kaynakları, kalifiye ekibi ve kapsamlı yetenekleri, işimizi hızla büyütmeye devam etmemizi ve çalışanlarımıza ek fırsatlar sunmamızı sağlayacak olan SilverEdge’e katılmaktan heyecan duyuyoruz. Ekibimiz SilverEdge’in bir parçası olarak birlikte çalışmayı, ortak yeteneklerimizi genişletmek için özel uzmanlığımıza katkıda bulunmayı ve ulusal güvenlik çıkarlarına ve IC müşterilerimize hizmet etmek için yetenek havuzumuzu büyütmeyi dört gözle bekliyor.”

Godspeed’in Kurucusu ve Yönetici Ortağı Douglas T. Lake Jr., “SilverEdge’in kapsamlı tekliflerine CTS’nin eklenmesi, kritik durumlar için lider teknoloji ve siber güvenlik çözümleri sağlayıcısına ölçeklenmeye devam ederken platformun büyüme potansiyelini daha da artırıyor. ABD İstihbarat teşkilatları ve görev odaklı Savunma Bakanlığı müşterileri.”

Godspeed Ortağı Nathaniel Fogg şunları ekledi: “SilverEdge’in yakın zamanda QVine’ı satın almasının ardından, CTS’yi de dahil etmek, İstihbarat Topluluğuna olan bağlılığımızı daha da güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Theresa ve ekibini SilverEdge’e davet ediyoruz ve onlarla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

CTS, McLean Group tarafından tavsiye edildi. Latham & Watkins LLP, Godspeed’in hukuk danışmanı olarak görev yapmıştır.

Karşı Tehdit Çözümleri Hakkında

Counter Threat Solutions, LLC (“CTS”), ABD istihbarat ve savunma topluluklarına tüm kaynak ve karşı istihbarat analizi, kurumsal BT ve veri yönetimi ve kimlik istihbarat hizmetlerinde görev odaklı konu uzmanları sağlayan lider bir teknoloji hizmetleri ve çözümleri şirketidir. CTS hakkında daha fazla bilgi için www.ctstruenorth.com.

SilverEdge Hakkında

SilverEdge, Savunma ve İstihbarat Toplulukları için yenilikçi ve tescilli siber güvenlik, yazılım ve istihbarat çözümlerinin yeni nesil sağlayıcısıdır. SilverEdge’in deneyimli siber güvenlik uzmanları, yazılım geliştiricileri ve mühendisleri ve istihbarat analistleri ekibi, yarının zorluklarını bugünden belirler ve Amerika’nın savunucularını Ulusal Güvenlik Topluluğumuzun en zorlu zorluklarını ele almak için gereken araçlar ve çözümlerle güçlendirmek için çalışır. SilverEdge, Columbia, MD merkezlidir. Daha fazla bilgi için lütfen SilverEdge web sitesini ziyaret edin. www.silveredge-gs.com.

Godspeed Capital Hakkında

Godspeed Capital, benzersiz sektör uzmanlığına, operasyonel anlayışa ve büyüme için esnek sermayeye sahip deneyimli ve yenilikçi bir yatırım ortağı arayan ileri görüşlü yönetim ekiplerinin yanı sıra yatırım yapan daha düşük orta pazar Savunma ve Devlet hizmetleri, çözümleri ve teknoloji odaklı özel sermaye şirketidir. Tipik bir yatırım, yaklaşık 3 milyon ila 30 milyon ABD Doları FAVÖK üreten şirketleri içerecek olsa da, Godspeed Capital, stratejik ortak yatırım ilişkileri yoluyla daha büyük işlemleri tamamlamak için önemli bir desteğe sahiptir. Firma, kontrol satın almaları, satın alma ve inşa etme, kurumsal oymalar ve özel durumlara odaklanır. Daha fazla bilgi için lütfen adresindeki Godspeed Capital web sitesini ziyaret edin. www.godspeedcm.com.siber-1