savaş tanrısı ragnarok spoiler

Oyunun 9 Kasım’da yayınlanmasından önce, God of War Ragnarok spoiler’ları Twitter ve diğer sosyal medya platformlarına sızıyor. Oyunun çıkışı yaklaşırken spoiler ile karşılaşmamak isteyen tüm hayranlara dikkatli olmalarını tavsiye ederiz.

God of War Ragnarok bu ayın başlarında altın madalya kazandı ve uygulamalı önizlememiz, oyunun selefinin neredeyse her alanında, özellikle de savaş ve animasyonlarda geliştiğini buldu. Bir ambargo, tüm yayınların ve eleştirmenlerin God of War Ragnarok deneyimlerine genel bir bakış dışında her şeyi açıklamasını yasaklarken, kötü niyetli bir Twitter kullanıcısı oyunun tam ekran görüntülerini yayınlıyor ve sonuç olarak, artık bir dizi önemli hikaye spoiler’ı var. internette dolaşan.

God of War Ragnarok spoilerından kaçınmak isteyen tüm okuyucularımıza, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında ilgili tüm anahtar kelimeleri sessize almalarını öneriyoruz. Söz konusu Twitter hesabı hala çalışıyor ve dikkatsiz hayranlar, resmi hashtag’leri takip ederek yanlışlıkla rahatsız edici içerikle karşılaşabilirler. Açık nedenlerden dolayı, sızdırılmış herhangi bir materyalle bağlantı kurmayacağız ve bunu yapan hiç kimseye göz yummayacağız.

Daha Fazla God of War Ragnarok Okuma:oyun-6