Fallout 4, 2023’te ücretsiz bir güncel nesil güncelleme alacağı için Commonwealth’e dönüş için hazırlanın. Bu, yakın zamanda onaylandı. makale Serinin 25. Yıldönümünü detaylandıran Bethesda web sitesinde.

Fallout 4, The Elder Scrolls V: Skyrim’den sonra mevcut nesil güncellemeyi alan ikinci Bethesda oyunudur. Skyrim için yeni nesil güncelleme, dünya çapında yayınlanmasından tam 10 yıl sonra 2021’de duyuruldu. Fallout 4, bu güncellemeyi 2015’te yayınlanmasından 7 yıl sonra alacak.

Fallout 4 Güncel Nesil Güncelleme Özellikleri

Fallout 4 için mevcut gen güncellemesi PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için mevcut olacak. Daha yüksek kare hızları için performans modu özelliklerine ve ayrıca uygun 4K çözünürlüklü oynanışa sahip olacak. Böylelikle oyuncular, oyunun geniş dünyasını olağanüstü grafiklerle deneyimleme yeteneğine sahip olabilir. Yaratılış Kulübü için belirli hata düzeltmeleri ve bonus içerik de eklenecek. Şu anda Fallout 4, PlayStation 4 ve Xbox One gibi önceki nesil konsollarda kilitli 30 FPS’de çalışıyor.

Fallout 4 dünyası

Bethesda, genişlemelerin olup olmadığını doğrulamadı: Nuka World ve Far Harbour da ayrı dünyaları olduğu için aynı muameleyi alacak. Ancak, Skyrim’in yeni nesil güncellemesine bakılırsa, muhtemelen yeni nesil muameleyi temel oyun olarak alacaklar. Bu güncel nesil güncelleme ile oyunun istikrarlı bir 4K 60 FPS’de çalışabilmesi umut ediliyor.

Fallout 4 Ayrıntıları

Fallout 4, 2015 yılında Bethesda tarafından piyasaya sürüldü ve Boston şehrinde ve dış Massachusetts bölgesinde geçiyor. Bu oyunun dikkate değer özellikleri, yerleşimler oluşturma ve yönetme yeteneği, gelişmiş bir işçilik sistemi ve çok daha fazla oyuncu özgürlüğüdür. Aynı zamanda seride tamamen seslendirilmiş bir kahramanın yer aldığı ilk oyundur. Oyun hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan olağanüstü eleştiriler aldı ve ayrıca DICE Ödülleri’nde “Yılın Oyunu” ödülünü kazandı.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Mevcut nesil güncellemeyi aldığında Fallout 4 oynayacak mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın!oyun-5