Artık en iyi Teardown modlarını yüksek ve düşük aramanıza gerek yok. En son yama, onları sandbox oyununun dahili mod yöneticisinde öne ve merkeze yerleştiriyor, bu nedenle eklenecek eğlenceli modlar bulmak çok kolay. Yeni haritalar, yeni araçlar, dev düşmanlar ve sadık bir köpek de dahil olmak üzere seçebileceğiniz çok sayıda özellikli mod var – evet, evcilleştirebilirsiniz.

Yıkım güncellemesi 1.2 öne çıkan modlar menüsünü mod yöneticisi kullanıcı arayüzüne ekler. Oynat’ı tıklayın, mod yöneticisine gidin ve öne çıkan modlar alanı için bir düğme bulacaksınız. Geliştirici Tuxedo Labs, Teardown için sadece en iyi modları belirlemekle kalmadı, aynı zamanda onları türe göre düzenledi ve her biri için küçük bir açıklayıcı metin sağladı, böylece tam olarak neye bulaştığınızı bilirsiniz.

Halihazırda çok çeşitli özellikli modlar var: bir kaynak aleti ve diğer yeni araçlar, merak uyandıran yeni haritalar ve hatta tüm ürpertici vibes olayına dahil değilseniz, korkunç uçan robot düşmanları.

Köpek arkadaşı modunu yeni sistemin bir testi olarak denedik ve kullanması çok kolay. Steam Atölyesi’ne benzer şekilde, denemek istediğiniz modu bulup ‘abone ol’ düğmesini tıklamanız yeterlidir. Teardown modu indirecek ve hazır olduğunda devre dışı ve etkin arasında geçiş yapmak için düğmeyi tıklayabilirsiniz.

Yama 1.2 ayrıca kampanyanın Muratori Sahili seviyesini oynanabilir bir sandbox seviyesi olarak ekler, böylece istediğiniz kadarını yıkmak için oraya gidebilirsiniz. Daha fazla özel içerik arıyorsanız, Teardown için oyuncuların Erken Erişim sırasında hazırladıkları bu Minecraft modunu deneyebilirsiniz.oyun-2