Yarış oyunu fanatikleri ve uçuş simülasyonu meraklıları her zaman PC monitörleri açısından en üst düzey sarmalayıcı, tamamen sürükleyici oyun deneyimini bulmanın peşindedir. Yeni Monoprice Dark Matter üçlü monitör standı bu tür bir kurulumda gördüğümüz en ilginç çekimlerden biri.

Monoprice, Karanlık Madde Üçlü Monitör Standının her biri 22 pound ağırlığa kadar üç adet 32 ​​inçlik monitörü idare edebileceğini iddia ediyor. Standı henüz kendimiz test etmedik, ancak bu oldukça etkileyici bir iddia.

görüntü: tek fiyat

Ancak ilk bakışta stand sağlam görünüyor. Katlanabilir yan montaj kollarına sahip tamamen metal bir zemin standıdır ve yan monitörlere ihtiyacınız olan açıyı vermenizi sağlar. Ayrıca, kablolarınızı metal standa sabitlemek için yerleşik kablo yönetimi klipsleri de vardır; bu hoş bir dokunuş.

Stand, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100 ve 200 x 200 olmak üzere dört VESA montaj boyutunu destekler. Her iki yan montajı da daraltabilir ve merkeze 49 inç’e kadar tek bir monitör asabilirsiniz, ancak ağırlığı olamaz 22 kilodan fazla. 22 pound ağırlığındaki Alienware 34 QD-OLED kavisli monitör gibi bir şeye sahipseniz bu harika.

Geçmişte başka üçlü monitör standları gördük, ancak bunların çoğu masaya monte edildi veya üç monitörü bir araya getirmeye çalıştı. 55 inçlik Samsung Ark, sürükleyici sarma oyun sorununu çözmeye çalışıyor, ancak bu canavar hantal ve son derece pahalı. Zemine monte üçlü monitör standı sadece akıllıca bir fikir olabilir.

Monoprice Dark Matter üçlü monitör standı 199 ABD dolarıdır ve bir yıl garantilidir. Monoprice, katlanabilir standın sorunsuz bir ambalaj içinde geldiğini ve dakikalar içinde kurulmasının kolay olduğunu iddia ediyor.


genel-19