Warner Bros.' için promosyon afişi  Büyücü 2.

resim: Warner Bros.

Neredeyse tam on yıl boyunca Warner Bros. Büyücülük Franchise istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Arasında Büyücü 2 ve geçen yıl Şeytan Yaptırdı Bana beş yıldı ve bu uzun bekleyiş, aşağıdakiler gibi çeşitli yan ürünlerle doldu: Rahibe veya La Llorona’nın Laneti. Orijinal yaratıcı James Wan, ara sıra diğerine geçerken franchise yavaş yavaş yavaşlıyor gibi görünüyorsa yabancı işlerneyse ki durum böyle değil.

Başına Hollywood MuhabiriWarner Bros. dördüncü verdi Büyücülük yeşil ışığı filme al. Filmin senaryosunu WB’nin yaklaşan filminin yazarı David Leslie Johnson-McGoldrick yazacak. Aquaman ve Kayıp Krallık, ve her ikisi de yukarıda bahsedilen Büyücülük devam filmleri. Ve bu seneyi görenler için Yetim: İlk Öldürme, Bunun için orijinal hikayeyi buldu. Ve yapımcının sandalyelerine geri dönen Wan ve uzun süredir birlikte çalıştığı Peter Safran.

Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın sözde paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ın sinematik versiyonları olarak geri dönüp dönmeyecekleri şu anda havada. THR’nin raporuna göre, yazarken her iki oyuncu için de herhangi bir anlaşma yapılmamış olsa da, geri dönmeleri bekleniyor.

Filmler, gerçek hayattaki çiftin sözde vakalarına dayanıyor, ancak yeni filmin temeli olarak hangi vakanın hizmet edeceği, havada kalıyor. Bu senenin başlarında, Şeytan yönetmen Michael Chaves söyledi Haftalık eğlence Wan’ın çiftin tarihini mümkün olduğunca çok keşfetmekle çok ilgilendiğini. “James’in elinde bazı davalar var,” dedi. “Geliştirmekte oldukları şeyleri duydum ve bundan sonra ne olacağını görmek için çok heyecanlıyım.”


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7