Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

io9’un son zamanlarda internetteki en havalı ürünleri düzenli olarak topladığı Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta, Mondo‘s Evrenin Ustaları oyuncaklar büyük bir yükseltme alır, Transformatörler tren istasyonuna girer ve şimdiden şenlikli kabusların zamanı gelmiştir. Buna bir bak!


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

Mondo Evrenin Ustaları Savaş Kedisi Altıncı Ölçek Figürü

80’lerin en unutulmaz yardımcılarından birinin son dakika eklemesi olduğunu biliyor muydunuz? Evrenin Ustaları oyuncak hattı? Mattel’in tasarımcıları sadece yenidenHe-Man’in binmesi için bir kaplan oyuncağı tasarladı ve yeterince farklı görünmesi için ona yeşil ve turuncu bir boya verdi. Karakter artık He-Man hayranları için Prince Adam veya Skeletor kadar önemli ve Mondo bunu kabul ediyor. gerçekten muhteşem altıncı ölçekli Savaş Kedisi figürü 18 inç uzunluğunda ve 60’tan fazla eklem noktası, daha az şiddetli bir Cringer dahil dört değiştirilebilir kafa, tamamen çıkarılabilir zırh, bükülebilir bir kuyruk ve bir bebek Cringer mini figürü. 1’den başlayarak sadece bir hafta boyunca satışa sunulacak. 25 Ekim’de öğleden sonra EST, ancak 500 dolarlık bir fiyat etiketi ile çok hızlı bir şekilde satıldığını hayal edemiyoruz.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

resim: Alev Oyuncaklar

Alev Oyuncaklar Furai Modeli Power Rangers Büyük Savaş megazord

Abartılı aksiyon figürünü taktıktan sonra klasik Muhteşem morfin’ Megazord, Flame Toys, model kitini klasik makineyi ele geçirdi. Dört Dino Zord’dan bir araya getirilen kit, sekizin üzerinde duruyor kombine Megazord modundayken inç boyundadır ve her iki elinde bir kılıç ve eklemli parmaklarla gelir. Piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 110 dolara mal olacak s içindeyaz 2023.[[TNI]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

Hasbro Transformatörler Başyapıt MPG-04 Trainbot Suiken

Takara Tomy’nin tren robotlarına biraz takıntılı olduğumuzu kabul etmekten korkmuyoruz. Transformers: Okul Müdürleri anime ve araç modlarının savaş uçakları veya spor kartları kadar heyecan verici olmadığını iddia etmeyecek. Ama biz hala bu kusursuz detaylı trenler için buradayız ve Hasbro’nun acele etmesini ve Raiden’ı oluşturmak için birleşen altısını da serbest bırakmasını diliyoruz. Suiken dördüncü tren botu Hasbro Pulse vurmak için ve bir blaster ve üç mod içerir: robot, tren ve Raiden’in sol kolu, ayrıca birleştirici için bir bazuka silahı. Suiken’in 150 $ için şimdi ön sipariş için kullanılabilirancak trajik bir şekilde 2023 Eylül’üne kadar gönderilmeyecek.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

Jazwares Micro Machines Optimus Prime Hauler Dönüşen Oyun Seti

Çeşitli oyunlardan Bumblebee’nin sarı Camaro modu temalı, dönüşen bir oyun setinin ardından Transformatörler Jazwares, Autobot’ların ikonik liderinin G1 oyuncak serisindeki görünümüne dayanan yeni bir Optimus Prime versiyonuyla geri döndü. Prime aslında Freightliner yarı kamyon modundan asla ayrılmaz, ancak fragmanı açılır ve Autobot’lar üssü olarak ikiye katlanan Mikro Makine ölçeğinde geniş bir oyun setini ortaya çıkarır.aDüzenin ve renk düzeninin Ark’ı yansıtmasını çok isterdik, Autobotları Dünya’ya ilk getiren, düşen gemi. bu 20 dolarlık oyun seti Tracks’in özel bir Micro Machines sürümünü içerir, ancak Corvette’inde kalıcı olarak takılı kalır araç modu.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

resim: süper7

Super7 Beastie Boys Galaksiler Arası Reaksiyon Figürleri

Henüz burada kazılacak çok fazla bilgi yok, sadece bir teaser resmi, ancak Super7 görünüşe göre Beastie Boys ReAction figür çizgisiyle bitmedi. Retro stiline ve sınırlı artikülasyona rağmen, Super7’nin “Sabotaj” Rakamlar grubun hayranları için olmazsa olmazlardı ve yakında Beastie Boys’un “” için müzik videolarından birkaç yardımcı yıldız onlara katılacak.galaksiler arası”: yükselen bir uzaylı ve eşit derecede uzun bir robot makine, ancak her ikisi de bir rafa sığacak şekilde ölçeklendirildi.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri için Geniş Aç başlıklı makalenin resmi

Rafta Yenilebilir Elf Sakızlı

Elf On a Shelf, çocukları tatillere yaklaşırken en iyi davranışlarında tutmak için bir başka girişimdir; öncül, Elf’in her gece Noel Baba’ya kötü bir davranışı ısmarlamak için Kuzey Kutbu’na geri dönmesi ve ertesi sabah geri dönmesidir. orada yaşayan çocukları takip ettiği evde yeni bir bakış açısı. Vat19 tarafından, 24 Aralık’ta Kuzey Kutbu’na sonsuza dek dönmek yerine, çocuklar tarafından bir tabure oldukları için bir tür yamyam intikam eylemi olarak tüketilebilecek olan Shelf Elf’in bu 7 dolarlık sakızlı versiyonuyla daha da ürkütücü bir kavram haline geldi. Bu seni Noel Baba’nın yaramazlar listesine alır mı?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7