AMC'nin The Mayfair Witches'ında Alexandra Daddario.

resim: AMC

Tıpkı AMC’ler gibi Vampir ile Röportaj güçlü bir izleyici kitlesine ve hayran kitlesine sahip olan ağ, aynı zamanda merhum Anne Rice’ın İşler. Mayfair Cadıları 2023 başlarken hemen geliyor ve şimdi AMC gösterinin galasını birkaç gün geriye itti.

Başlangıçta 5 Ocak Perşembe olarak planlandı, yol fuarı şu anda 8 Ocak Pazar günü prömiyer yapıyor. Pazar gecesi zaman aralığının aşağıdaki gibi farklı AMC orijinalleri için ne kadar etkili olduğu ile Yürüyen Ölüler ve Kötü kırma yıllar sonra. (Kıyasla, Röportaj yapmak yakın zamanda sona erenlere benzer şekilde Pazartesi geceleri prömiyerler Daha İyi Çağrı Saul). Ve daha da resmi hale getirmek için, AMC’nin Ölümsüz Evren olarak adlandırdığı şeyin ikinci bölümüne başka, daha uğursuz bir bakış sunan yeni bir teaser yayınlandı.

Anahtar | Anne Rice’ın Mayfair Cadıları | 8 Ocak’ta AMC ve AMC+’da

Rice’a dayanarak Mayfair Cadılarının Yaşamları 1990’larda başlayan diziler cadılık Saati, dizinin yıldızları Alexandra Daddario (Percy Jackson, Beyaz Lotus) güçlü cadılar hanedanının varisi olduğunu öğrenen New Orleans doktoru Rowan Fielding olarak. Ancak aile soyu hakkında daha fazla şey öğrenmek, Jack Huston tarafından oynanan, nesiller boyu Mayfair ailesine bağlı olan ve bedensel bir beden elde etme çabasıyla aileye musallat olan Lasher adlı şekil değiştiren bir varlığın keşfedilmesine de yol açar.

Şu anda belirsiz olan şey, iki gösteri arasında herhangi bir geçiş olup olmayacağı. Röportaj yapmak ve Mayfair Kitaplarda karakterlerin yolları birkaç kez kesişti. Biri hemen gelmese bile, AMC kendini Ölümsüz Evreni mümkün olduğu kadar uzun süre devam ettirmeye adamıştır. Röportaj yapmak prömiyerinden kısa bir süre önce ikinci bir sezon için yenilendi.

Ayrıca Harry Hamlin, Jen Richards, Beth Grant ve Tongayi Chirisa’nın oynadığı, Mayfair Cadıları İlk iki bölümü 8 Ocak 2023’te gösterime girecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7