New Line, daha fazla paranormal korkuyu çağırıyor ve David Leslie Johnson-McGoldrick’i yazması için işe alıyor Büyücü 4juggernaut’taki bir sonraki taksit 2 milyar dolar Büyücü Evren.

Johnson-McGoldrick bir Büyücülük emektar, kaleme almış Büyücü 2 ve Büyücülük: Bunu Bana Şeytan Yaptırdıikincisi 2021’de gişede 1 numarada açıldı ve franchise’ı dünya çapında 2 milyar doların üzerine çıkardı.

Yapımcılığa geri dönen James Wan ve Peter Safran, dünyadaki her filmin arkasındaki film yapım ekibidir. Büyücülük Sekizinci taksit de dahil olmak üzere evren Rahibe 2şu anda Fransa’da çekim yapıyor.

bu Büyücülük filmler, paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ın gerçek hayattaki dava dosyalarına dayanmaktadır, ancak yeni taksit için kesin durum gizlidir.

Patrick Wilson ve Vera Farmiga, Warrens’ı önceki üç filmde ve yan filmde canlandırdılar. Annabelle Eve Geliyor. Şu anda herhangi bir anlaşma yapılmamasına rağmen ikilinin rollerini yeniden üstlenmesi bekleniyor.

Büyücülük New Line için korkunç derecede iyi oldu. Orijinal film, büyük destek direklerine karşı bir karşı programlama taktiği olarak 2013 yazında gösterime girdi. 20 milyon dolarlık bir bütçeye karşı dünya çapında 320 milyon dolar kazanarak, tarihin en karlı korku filmlerinden biri haline geldiğinden ve bir franchise doğurduğundan, hamle işe yaradı.

Johnson-McGoldrick’in Warner Bros. ile 2009 korku filminin senaryosunu yazmaya kadar uzanan uzun bir geçmişi var. Yetim. Daha sonra yazdı kırmızı başlıklı kız ve Titanların Gazabı stüdyo için. Daha yakın zamanda Warners’da çalıştı. su adamı1 milyar doların üzerinde hasılat yapan ve devam filmini yazan, Aquaman ve Kayıp Krallık, Aralık 2023’te açılacak. Warners, aynı zamanda bir devam filmi taslağı teslim etmesi için onu işe aldığından, jib’in kesilmesini açıkça beğendi. flaş23 Haziran 2023’e kadar vizyona girmeyen DC filmi.

Kariyerine Frank Darabont’un dizisinde yapım asistanı olarak başlayan yazar, esaretin Bedeli ve ardından film yapımcısının kişisel asistanı olarak beş yıl çalıştı, Behr Abramson’da CAA ve avukat Howard Abramson tarafından temsil edildi.

Bir önceki sürüm, yaklaşan sürümün başlığını yanlış ifade etti su adamı devamı.sinema-2