Rian Johnson'ın Star Wars Üçlemesi İçin Hala Bir Umut Var başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Christopher Jue (Getty Resimleri)

Joker: Folie ve Deux başka bir büyük gizem rolü ekler. Vahşi söylentiler Adam Driver’ın katılabileceğini iddia ediyor Fantastik Dörtlü. Yeni tüylerim diken diken show kadrosunu genişletiyor. Artı, sırada ne var Amerikan Korku Hikayesi: NYC. Spoiler alın!

Rian Johnson'ın Star Wars Üçlemesi İçin Hala Bir Umut Var başlıklı makale için resim

Joker: Folie ve Deux

Göre Son tarihHarry Lawtey (sanayi) yaklaşan dizinin kadrosuna katıldı Joker açıklanmayan ama “büyük” bir rolde devam filmi.


Anne, yapabilir miyim?

Son tarih ayrıca Kyle Gallner ve Holland Roden’ın da başrolde yer aldığını bildirdi. Anne, yapabilir miyim?Laurence Vannicelli’nin “bir adamın nişanlısının yakın zamanda ölen annesi gibi davranmaya başlaması ve onu, onu şaşırtıcı mülkiyetten kurtarmak için en derin travmalarıyla yüzleşmesine yol açması”nın yer aldığı ilk yönetmenlik denemesi.


Fantastik Dörtlü

Bu arada, Hot Mic podcast’inin son bölümü (aracılığıyla Çizgi roman) Marvel’in önümüzdeki dönemde Doctor Doom’u oynamak için Adam Driver’a kur yaptığını iddia ediyor. Fantastik Dörtlü film.


Rian Johnson Yıldız Savaşları Üçlemesi

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda ÇeşitlilikRian Johnson, Kathleen Kennedy ile planladığı hakkında “hala konuştuğunu” doğruladı. Yıldız Savaşları üçleme.

konuştum [Lucasfilm president Kathleen Kennedy] bunun hakkında ve hala bunun hakkında konuşuyoruz. Yaparken inanılmaz bir deneyim yaşadım Son Jedi. Tamamen zamanlama meselesi. Benim için bunu koyarak [Glass Onion] dışarı ve bunlardan bir sonrakini yapmak [Knives Out sequels]…cevap bilmiyorum.


Cinci

ile görüşmede sarmaDavid Gordon Green, “son derece ciddi” yeni filmi için hazırlanırken “son iki yıldır bir sürü araştırma” yaptığını açıkladı. şeytan çıkaran üçleme.

Çok farklı türde bir teknik yolculuğa başlamak üzereyiz. cadılar bayramı. Çok korku çekici olmasına, psikolojik ve dramatik olmasına rağmen, onu mutlaka bir korku filmi olarak kategorize etmiyorum. Eğlenceli tansiyon kesicilere sahip değil cadılar bayramı olurdu, çünkü zaman zaman zevk aldığımızı düşündüğüm daha kampan niteliklerden hiçbirine yaslanamazsınız. cadılar bayramı filmler. Çok ciddi ve oldukça basit ve bilmiyorum, bu konuda heyecanlıyım.


Arkadaşlık Oyunu

Bu arada, Peyton List, bir garaj satışında, fragmanda rakiplerinin ölümcül kopyalarını yaratma yeteneğine sahip bir Ağıt Yapılandırma-esque bulmacası satın alır. Arkadaşlık Oyunu.

DOSTLUK OYUNU | Resmi Tanıtım Filmi


tüylerim diken diken

Rachel Harris yaklaşmakta olan dizinin kadrosuna katıldı tüylerim diken diken Disney+’da “Jeff’in (Will Price) annesi ve büyücülükle uğraşan yerel bir kafede mütevazı bir garson” olan Nora rolünde.[[Çeşitlilik]


vasiyet edilen

Son tarih ayrıca sözü var Busan’a tren yönetmen Yeon Sang-ho geliştiriyor vasiyet edilenNetflix’te “amcasının ani ölümü üzerine aile topraklarını devralan ve kendini derinlerde gömülü aile sorunlarını çözen garip olaylara saplanmış bulan genç bir kadın”a odaklanan yeni bir dizi. Kim Hyun-joo, Park Hee-soon, Park Byung-eun, ve Ryu Kyung-soo yıldıza bağlı.


Ejderha Evi

Çizgi roman bu Pazar günkü sezon finalinden fotoğraflar var Ejderha Evi. Geri kalanını görmek için tıklayın.

Rian Johnson'ın Star Wars Üçlemesi İçin Hala Bir Umut Var başlıklı makale için resim

Fotoğraf: HBO

Rian Johnson'ın Star Wars Üçlemesi İçin Hala Bir Umut Var başlıklı makale için resim

Fotoğraf: HBO

Rian Johnson'ın Star Wars Üçlemesi İçin Hala Bir Umut Var başlıklı makale için resim

Fotoğraf: HBO


Amerikan Korku Hikayesi: NYC

Sonunda, dizinin sonraki iki bölümünün fragmanında gizem çözülüyor. Amerikan Korku Hikayesi: NYC.

American Horror Story 11×03 “Smoke Signals” / 11×04 “Black Out” Tanıtımı (HD) AHS: NYC


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7