Dün Twitter’da, Callisto Protokolü hesap, yaklaşmakta olan başlığın bir grafik modu içereceğini söyledi. Bu, Twitter ve Reddit’te oldukça fazla tartışmaya neden olan ve bahsetmeyeceğim bir başka başlık hakkındaydı. Eminim bunun hangi oyun olduğunu kendi başına bulabilirsin.

Bu, Callisto Protokolünün hem bir grafik modu hem de oyunu yüksek çözünürlükte gösterecek bir görsel/çözünürlük modu içereceğini doğrular. Şimdiye kadar, ikinci mod hakkında hiçbir şey söylenmedi, ancak oyunun çıkışına yaklaştıkça bunun hakkında daha fazla şey duyacağımızdan eminim.

2 Aralık’ta tüm dünyaya göndereceğimiz konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Ve evet, 60 FPS performans modumuz olacak.

Gönderinin netleştirdiği bir başka şey de, Callisto Protokolünün Şubat 2023’e kadar erteleneceği yönündeki son söylenti. Epik Oyunlar Mağazası yaklaşmakta olan bir Cadılar Bayramı İndirimi için doğru çıkış tarihini değiştirdi ve o zamandan beri düzeltildi.

Başlığı takip etmeyenler için. Callisto Protokolü, Jüpiter’in uydusu Callisto’da, oyunun kahramanı Jacob’ın Kara Demir Hapishanesi adlı korkunç bir yerden kaçmaya çalıştığı yerde geçecek. Orada meydan okumalar, ölümcül tuzaklar ve oldukça ölümcül olan Biophage adlı bir yaratık koleksiyonu bulacak.

Callisto Protocol Collectors Edition, Jacob’ın grotesk Biophage’lardan biriyle karşı karşıya geldiği bir heykelle tamamlanan bir Collector’s Edition içerecek. Ah evet, benimkini önceden sipariş ettim. yaptın mı?

Callisto Protokolü 2 Aralık 2022’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak.oyun-4