Bugün Pazartesi ve bugün sizin için ağın derinliklerinden çok şey avladım. “Akıllı Ev İndirimi” şu anda Cyberport’ta gerçekleşiyor. Bu tür promosyonlarda her zaman olduğu gibi, burada gerçek pazarlık bulabilirsiniz. Bu, bir Amazon Echo Show 5 ve bir Blink dış mekan kamerasından oluşan bu pakette de geçerlidir. Şu anda her ikisi için de yaklaşık 90 Euro ödüyorsunuz! Anlaşma kontrolünde sizin için tüm bilgilere sahibiz.

  • Sadece 89,99 Euro karşılığında Blink dış mekan kameralı Amazon Echo Show 5!
  • Cyberport promosyonu sırasında birçok teklif mevcuttur.
  • “Akıllı Ev Satışı” 30 Ekim’e kadar sürecek.

Her zaman, çok para biriktirebileceğiniz çeşitli bayilerden promosyonlar vardır. Cyberport ayrıca her türden farklı ürünü heyecan verici fiyatlarla sunar, ancak tüm fırsatlar mutlaka en iyi fiyatlar değildir. Bu nedenle, teklif portföyüne daha yakından baktık ve size hangi tekliflerin gerçekten değerli olduğunu anlattık. Blink dış mekan kameralı “Amazon Echo Show” paketi ile başlar.

Halihazırda bazı akıllı ev ürünlerine sahip misiniz veya belki de sadece evinizi akıllı bir eve dönüştürmek mi istiyorsunuz? O zaman Amazon Echo Show 5 gibi bir merkez kesinlikle mantıklı bir satın alma. Dahil olan Blink dış mekan kamerası, iki yıla kadar hizmet ömrü vaat ediyor. Birlikte verilen AA lityum pillerle kamera, akıllı evinize kolayca ve kablosuz olarak entegre edilebilir. Kamera ayrıca kötü hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, corgis’in artık paket olarak tanınmaması için hareket algılamayı manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

Bu yüzden Amazon paketi Cyberport’ta değerlidir

Kural olarak, Echo Show 5 için zaten 89,99 Euro ödersiniz. Ancak bu, Amazon’da şu anda 65,99 Euro’ya düşürülmüştür. Blink dış mekan kamerası şu anda size en az 70 Euro’ya mal oluyor. Bu, bu paketle gerçekten tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir, çünkü bireysel cihazlar bile önemli ölçüde daha pahalıdır.

Amazon Echo Show 5 önden görünüm

Tabii ki, Amazon’un akıllı merkezi de popüler Alexa işlevlerine sahiptir./ © NextPit

Ancak, Blink Outdoor videolarını depolamak için bir aboneliğe ihtiyacınız olacağını unutmayın. Bu, kaydedilen videoları kaydetmek istiyorsanız ayda üç avro daha ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Daha fazla Blink kamera kullanırsanız, verileri yedeklemek için ayda maksimum 10 Euro ödersiniz. Ancak başka bir masrafla karşılaşmazsınız.

Bulut yedekleme, bir aboneliğinizin olmasını gerektirse de, videoları yedeklemese bile Blink Outdoor Camera’yı abone olmadan da kullanabilirsiniz. Buna göre, teklif gerçekten görülmeye değer.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Halihazırda Blink ürünlerini kullanıyor ve deneyimlerinizi toplulukla paylaşmak istiyor musunuz? Sonra onunla yorumlarda kapalı! Biz mutluyuz.genel-27