Comcast, internet hizmetlerini daha çekici hale getirmek için ilan edildi ABD genelinde 20 milyondan fazla müşterinin hızını artırıyor. Xfinity’nin en popüler planları, müşterilere çok daha iyi bir akış deneyimi sunmayı vaat eden bu haftadan itibaren bazı hız iyileştirmeleri alıyor. Duyuru, Comcast’in daha önce 50 milyondan fazla evi ve işyerini 2 Gbps hız ile kapsamayı hedefleyen çoklu konser ağının lansmanını takip ediyor. 2025’in sonu. Bir Xfinity müşterisiyseniz ve Comcast’in popüler planlarından biri için ödeme yapıyorsanız, yükseltmeden sonra internet hızlarınızın ne kadar artacağı aşağıda açıklanmıştır:

  • 50 Mbps’den 75 Mbps’ye kadar Performans Başlatıcı/Bağlantı
  • 100 Mbps’den 200 Mbps’ye kadar Performans/Bağlantı Daha Fazlası
  • 300 Mbps’den 400 Mbps’ye kadar Pro/Hızlı Performans
  • 600 Mbps’den 800 Mbps’ye Hızlı/Süper Hızlı
  • Extreme Pro/Gigabit (eski adıyla Ultrafast) 900 Mbps’den 1 Gbps’ye

Xfinity evlerinde bağlı cihazların sayısı 2018’den bu yana 12 kat arttı ve hızlı, güvenilir ve güvenli İnternet ihtiyacı artmaya devam edecek. Bu nedenle bugün Xfinity, ülke genelindeki müşterilerimizin çoğu için hızları artırıyorComcast Cable Xfinity Başkanı Bill Connors, dedi. Xfinity İnternet hizmeti, Comcast’in mevcut ağ mimarisi ve çoğu evde halihazırda bulunan bağlantıların yardımıyla sağlanır. Hız artışı, sahaları kazmayı gerektirmez ve Comcast’in tüm ağını 10G’ye dönüştürmeye yönelik ilk adımıdır.

Comcast, 75 Mbps için ayda 65 dolardan başlayan ve 6000 Mbps için ayda 300 dolara kadar çıkan birkaç Xfinity İnternet hizmeti sunuyor ve bunlar 2 yıllık sözleşme imzalamaktan çekinmeyenler için fiyatlar.

Comcast, internet hizmetlerinin yanı sıra mobil hizmetler de sunmaktadır. Xfinity Mobil. Comcast’in mobil hizmetinden bahsediyoruz çünkü internet teklifine güçlü bir şekilde bağlılar. Tüm Xfinity Mobile planları ücretsiz sınırsız konuşma ve metin ile gelir, ancak veriler için ödeme yapmanız gerekir.telefon-1