Silahlar, Call of Duty dahil tüm savaş oyunlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Call of Duty: Modern Warfare 2 Gunsmith, en son yinelemesinde değişiklik yapmak istiyor. Değişiklikler, silah yapımını kolaylaştırmayı ve ayrıca silahlarınızda etkili değişikliklere izin vermeyi amaçlıyor. Oyun PC ve konsollarda iyi görünüyor ve değişiklikleri de öyle.

Gunsmith, 2019’da Modern Warfare ile tanıtıldı ve anında hayranların favorisi oldu. Artık, seviyelendirilmiş silahta kullanılabilecek birkaç eklentinin kilidini açmak zorunda kalmadınız.

Modern Warfare 2 Gunsmith – Nasıl Çalışır?

Modern Warfare 2 Dizilimi

Bu sefer, çoğu zaman silahın tüm hissini değiştiren anlamlı takıntılarınız var. Modern Warfare 2 Gunsmith bir adım önde gidiyor ve oyunculara seviye atlayarak ilerlemeleri için yeni bir yol sunuyor.

İşte en büyük değişikliklerden ikisi ve Modern Warfare 2 Silah Gelişiminin nasıl çalıştığı:

Modern Warfare 2 Gunsmith – Platformlar:

Modern Warefare 2 PlatformuModern Warefare 2 Platformu

M4 veya AK47 gibi bir silahın kilidini açtığınız ön izleme Call of Duty oyunlarının aksine, yeni oyunda “Platformların” kilidini açacaksınız. Platformlar silahların temelidir. Platformda level atladıkça “Alıcı” alırsınız, platformdaki alıcıları değiştirerek silahı değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 2 Gunsmith'te Alıcıları DeğiştirmeModern Warfare 2 Gunsmith'te Alıcıları Değiştirme

İşte bir örnek, M4 Platformunun kilidini açıyorsunuz, ardından platformla sırasıyla 12 ve 15 seviyelerine ulaştığınızda 556 Icarus veya FTAC Recon’a dönüşebiliyor. Daha fazla seviye atladıkça, 556 Icarus’u M16’ya ve FTAC Recon’u FSS Hurricane’e dönüştürebilirsiniz.

Modern Warfare 2 Gunsmith'te alıcı M16 olarak değiştirildiModern Warfare 2 Gunsmith'te alıcı M16 olarak değiştirildi

Yani sadece M4 platformundan bir savaş tüfeği (FTAC Recon), bir LMG (556 Icarus), bir patlamalı tüfek (M16) ve bir SMG (FSS Hurricane) alıyoruz. Bu, Modern Warfare 2’deki sadece bir platformdur. Kulağa karmaşık gelebilir, ancak kullanımda basit ve ilerlemesi kolaydır. Seride bir dayanak noktası haline geldiğini görebildiğimiz MW2 silah ustasında hoş bir değişiklik.

Modern Warfare 2 Gunsmith Eklentileri

MW2 ekleriMW2 ekleri

Modern Warfare 2 silah ilerlemesindeki ekler de farklıdır. Geçmiş COD’lerde, bireysel silahlar için eklentilerin kilidini açtınız. Eklenti temelde aynı olsa bile her silahın farklı bir ilerleme yolu ve kilidi vardı.

Modern Warfare 2 Gunsmith'teki EklentilerModern Warfare 2 Gunsmith'teki Eklentiler

Bu sefer, platform için eklerin kilidini açarsınız. Yani M14 için kilidi açılan herhangi bir eklenti, 556 Icarus veya FTAC Recon’da kullanılabilir. Tabii ki, bağlantı yetenekleri açısından bazı istisnalar yapılır, ancak genel olarak, platform için kilidi açılan çoğu ataşman, tüm varyasyonlarla kullanılabilir.

Ek İlerlemesiEk İlerlemesi

Modern Warfare 2 Gunsmith’teki silahların ve eklentilerin kilidini açmanın bu basit yolu heyecan verici ve yeni. Başlangıçta, oyun çıktıktan sonra yolunuzu hissetmeniz gerekecek. Ancak tecrübelerimize göre kısa sürede yeni silahlar yapacaksınız.

İşte geliştiricilerin harika bir açıklayıcı videosu:

Çözüm

Modern Warfare 2 Gunsmith olumlu bir hamle. Geliştirilmiş ve basit kilit açma yöntemi, oyuncular arasında büyük bir hit olacak. Ancak, eklerin herhangi bir silahta yaptığı değişiklikleri ölçmek için hala gerçek sayılara sahip değiliz. Black Ops: Cold War size tam olarak bunu veren ayrıntılara sahipti. Umarım, Infinity Ward istatistik ayrıntılarını eklemeyi yeniden gözden geçirir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 28 Ekim 2022’de çıkıyor.oyun-5