Minecraft sniffer mob, Minecraft Live 2022’de sandbox oyununa giren bir sonraki hayran tarafından seçilen yaratık olarak galip gelen kişidir. Minecraft mafya oyu, oyuncuların oyunun gidişatını değiştirmesi için büyük bir şans ve bu sefer zafer çok büyük oldu.

Bu yılki Minecraft Live’daki üç seçeneğe aşina değilseniz, o zaman sniffer, rascal ve tüf golemiyle tanışmanız gerekir. Bu Minecraft çetelerinin her birinin farklı özellikleri ve amaçları var ve Reddit, hepsinin lehine gönderilerle dolup taşıyordu, ancak sniffer’da net bir öncü varmış gibi hissettiriyordu.

Elbette, gerçek oylamadan önce bir oylamanın sonucunu tahmin etmeye çalışmanın aptalca olduğunu biliyoruz, bu yüzden sniffer şüphesiz popüler olsa da, kimsenin bu kadar büyük bir farkla kazanmasını beklediğinden emin değiliz. Aslında, resmi Minecraft Twitter hesabı açıklandı nihai sonuçların oyların %17,2’si ile tüf golem, %27,7’si ile serseri ve popüler oyların %55,1’lik büyük bir çoğunluğu ile zirveye çıkan sniffer oldu.

Bu sayı o kadar yüksek ki, kelimenin tam anlamıyla diğer seçeneklerin toplamından daha fazla ve bu, bir noktada bir güncellemede kesinlikle koklayıcıyı alacağımız anlamına geliyor. Son mafya oyu, zaten oyundaki favori yaratıklarımızdan biri olan ve aynı zamanda birkaç kullanımı olan Minecraft allay lehineydi. Sniffer o kadar kullanışlı olmayabilir ama kesinlikle şirin.

Oyunu diğer çetelerle değiştirmeyi tercih ediyorsanız, o zaman en iyi Minecraft modlarına bir göz atın. Ayrıca, dinlenmek ve en iyi Minecraft yapılarına bakmak için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.oyun-2