25 yılı aşkın bir süre önce dijital belge çözümlerinde lider ve PDF formatının mucidi olan Adobe, artık belgelerin hazırlanmasını, korunmasını, paylaşılmasını ve imzalanmasını kolaylaştırmak için dijital iş akışlarınızı optimize etmeyi mümkün kılıyor. Bu nedenle, üretkenliği artırmak ve müşteri deneyimlerini iyileştirmek için giderek daha fazla işletme Adobe Acrobat Pro’ya güveniyor.

TAM PDF VE E-İMZA ÇÖZÜMÜ

Üretkenlik, verimlilik ve güvenlik: bunlar Adobe Acrobat’ın ayırt edici özellikleridir. Yazılım paketi tarafından oluşturulan işbirliği ortamı, PDF dosyalarınızı istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve herhangi bir cihazdan oluşturmanıza, paylaşmanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Adobe Acrobat, orijinal dosyayı yeniden oluşturmaya gerek kalmadan göz açıp kapayıncaya kadar PDF dosyalarının Word, Excel ve Powerpoint formatına dönüştürülmesine izin verdiğinden, Microsoft uygulamaları üzerinden çalışıyorsanız daha da iyidir.

Ancak yeni özelliği olan elektronik imza çözümü olmadan Adobe Acrobat hakkında nasıl konuşulur? Adobe Acrobat Pro’da bulunan bu yeni külçe, sınırsız sayıda elektronik imza imzalayıp toplamanıza ve yanıtlarını gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak vererek şirketinizin ticari operasyonlarını hızlandırır. Onaylayanlar bir belgeyi imzalar imzalamaz bir e-posta bildirimi alacaksınız ve ardından her işlem için ayrıntılı bir denetim izi kaydedebilirsiniz. Son olarak, Acrobat pro, gönderdiğiniz sözleşmelere marka öğeleri eklemenize izin vererek tutarlı, yüksek kaliteli bir müşteri deneyimi sağlar.

Adobe Acrobat’ı kullanırken diğer özellikler sizi bekliyor ve bunları keşfetmek ve tüm sorularınızı yanıtlamak için Bechtle Comsoft ve Adobe tarafından düzenlenen bir Web Seminerinden daha iyi ne olabilir!

HERKESE AÇIK BİR WEBİNAR (20 EKİM PERŞEMBE)

Adobe’nin tüm yeni özelliklerini daha ayrıntılı olarak sunmak için 20 Ekim Perşembe günü saat 11:00 – 12:00 arasında bir web semineri gerçekleştirilecek.

Programda:

1. Giriş: “Acrobat pahalı, kullanmıyorum”, size cevap veriyoruz!

2. Adobe Acrobat’ın 2022’deki gelişimi (yeni isim, yeni özellikler…)

3. Document Cloud çözümünün değeri (özellikler, kullanım senaryoları)

4. Çözümün canlı gösterimi: “Sözleşme taslağını imzalayana kadar basitleştirin”

5. Bechtle Comsoft desteği

6. Sorular – cevaplar

KONUŞMACILAR:

Julien Barbier — Adobe’de Çözüm Danışmanı Acrobat

Thomas Ripoche — Bechtle Comsoft’ta Adobe Uzmanı

Bu nedenle, işinize gerçek değer katarken verimliliğinizi ve üretkenliğinizi artırmak istiyorsanız, Web Seminerine buradan kaydolun:
WEBİNAR KAYDIgenel-15