Brett Booth'un DC Comics'in Batman/Spawn uyarlaması.

resim: Brett Booth/DC Çizgi Romanları

Bu yaygın bir şaka Warner Bros.’un Batman’i temelde her şeye sokacağını Fortnite, için gösterir küçük çocuklarveya podcast’ler. Kara Şövalye’nin diğer ortamlarına veya diğer insanların işlerine geçmek ve bunlara girmek bütün Şey ve grubun en popüler geçitlerinden biri 1994’te bir çift tek çekimdi. Doğuş/Batman Frank Miller’dan ve yumurtlama yaratıcısı Todd MacFarlane ve Batman/Spawn: Savaş Şeytanları Alan Grant, Doug Moench, Chuck Dixon ve Klaus Janson tarafından. Ve crossover’lar bugünlerde çok revaçta olduğundan, ikisi her şeyi yeniden yapmak için bir araya geliyorlar.

BATMAN/SPAWN | Çizgi Film Fragmanı | DC

Batman/Doğum geri açıklandı yaz ama onunla DC’nin kitabın Aralık ayı çıkışı yaklaşıyor heyecanlandırmak için animasyonlu bir fragman yayınlayın tek atış. MacFarlane tarafından yazıldı ve tekrarlanarak çizildi yarasa Adam sanatçı Greg Capullo, hikaye, Baykuşlar Mahkemesi Spawn’ı yapamadıklarını yapmaya çağırın ve sonunda Batman’i öldür. Önceki geçitlerle aynı süreklilikte görünmese de, muhtemelen Baykuşlarda işe yaramayacak ne olursa olsun iyilik.

Spawn’ın kendisi, en son NetherRealm’deki görünüşü olmak üzere, geçitlere yabancı değildi. Mortal Kombat 11, MacFarlane ve NetherRealm daha önce onu önceki oyunlara sokmaya çalıştıktan sonra. Görüntü karakteri de kısaca ortaya çıktı Hazır Oyuncu Bir 2018’de film uyarlaması ve Spawn’ın konuk karakter olduğu zamanı kim unutabilir? Ruh Kalibur II 2002’ye kadar mı? Belki ortaya çıkar Fortnite filmi gerçekten vizyona girecekmiş gibi göründüğünde.

Francesco Mattina'nın Batman/Spawn için hazırladığı farklı kapak.

resim: Francesco Mattina/DC Çizgi Romanları

Batman/Doğum 13 Aralık’ta yayınlanacak. Fragman sizi nostaljik hissettiriyorsa, ikisi de Doğuş/Batman ve savaş şeytanları tek tek basılacak Collected Edition paketi 15 Kasım’da.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7