Sky: Children of the Light’ın geliştirme ekibi, yeni sezonunun, uygun bir şekilde Season of Aurora başlıklı Norveçli müzisyen Aurora ile bir işbirliği olacağını duyurdu. Yeni sezon 17 Ekim’de geliyor ve beraberinde şarkıyla anlatılan yeni bir hikaye, dört yeni Spirit ve birçok yeni kozmetik eşya getiriyor.

Yeni sezonda Aurora, Valley of Triumph’s Coliseum’da bulunabilen sezon Rehberi olarak yer alacak. Aurora’ya sezon için görev verenler olan dört yeni mevsimlik Ruh katılacak. Sezonluk görevlerin her biri, Aurora tarafından yazılmış ve Gökyüzü dünyasını ete kemiğe büründüren bir şekilde şarkı aracılığıyla anlatılan bir hikayeye sahip olacak. Görevler, başlangıç ​​noktasına dönülerek birden çok kez tamamlanabilir.

Bu sezon için gelen yeni öğeler arasında yeni maskeler, pelerinler, kıyafetler ve oyuncuların Aurora’nın müziğini oyun içi enstrümanlarında çalmalarını sağlayacak yeni müzik notaları yer alıyor.

Bu kozmetiklerden bazıları sezon içeriği boyunca oynayan tüm oyunculara açık olacak, ancak tüm öğelerin kilidini açmak için oyuncuların 10 dolarlık sezon geçişini açması gerekecek. Runaway saç modeli ve kıyafeti ve Tiara We Can Touch aksesuarı gibi ekstra öğeler de doğrudan mağazadan temin edilebilecek.

Aurora Sezonu, 17 Ekim’den yıl sonuna kadar aktif olacak ve 2 Ocak 2023’te sona erecek. Henüz duyurulmamış daha fazla içerik, 0.19.5 güncellemesinin düştüğü sezonun ikinci yarısında gelmesi bekleniyor. , bu yüzden daha fazlası için bir göz atın.

Sky: Children of the Light, iOS ve Android’de mikro dönüşümlerle oynaması ücretsiz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1