Blizzard oyun direktörü Aaron Keller, FPS oyununun ilk çıkış haftasında en güçlü performans gösteren kahramanlardan bazıları olarak Zarya, Genji, Dva ve Sombra için ince ayarlar yapılmasının beklendiğini söylüyor. Overwatch 2 denge ekibinden, takımın şu anki Overwatch 2 metasından çok mutlu olduğunu ve denge değişikliklerinin büyük ölçüde Aralık ayında ikinci sezona kadar tutulacağını öne süren bir blogun ardından Keller, bazı tweaks’lerin olduğunu netleştirmek için Twitter’a gitti. işler.

Blog gönderisini yankılayarak, Keller diyor ki “Canlı denge oldukça iyi hissettiriyor, bu nedenle sezon ortası denge yamamız oldukça küçük olacak.” Ancak, bazı değişikliklerin beklenmesi gerektiğini açıklıyor. Takımın “Zarya, Genji ve D.Va gibi kahramanlar için az sayıda düzeltmeye ve ayrıca Sombra ve onun hackine odaklanacağını” söyledi.

Dört kahramanın tümü orijinal blogda vurgulandı, Zarya özellikle Overwatch 2’de uygulanan yeni paylaşılan baloncuk bekleme süresi mekaniği onu tank listesinin başında gördüğü ve özellikle oyunun hiper- Bekleme sürelerinin büyük ölçüde hızlandırıldığı kaotik Total Mayhem oyun modu.

Sombra ayrıca, hack’ine yönelik son zamanlardaki yoğun güçlendirmeler onu önemli ölçüde daha popüler hale getirdiğinden ve ekip, birçok oyuncunun gizlenen Meksika DPS’sinin “hedeflerinin savaşmak için makul bir zamana sahip olmasını sağlamak” istediğini belirttiğinden ayrıntılı olarak tartışılıyor. tank oyuncularının başa çıkması için aşırı baskıcı hissedebilir.

Keller, hayranların belirli değişiklikler hakkında daha fazla ayrıntı ve yakında gelmesinin beklenebilecek zamanlama bekleyebileceklerini söylüyor. 30 Ekim – 5 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Overwatch Ligi sezon finalleri ile, OWL ekipleri genellikle bağımsız bir yama üzerinde çalışsa da, takımın denge yamasını bundan önce uygulamaya çalışması olasıdır. tutarlılığı sağlamak için canlı oyun. Ancak taraftarlar, yeni gelen Kiriko’yu playoff sıralamasında görmeyi bekleyebilirler.

Çok oyunculu oyunun tasarımına girerken bilmeniz gereken tüm Overwatch 2 değişikliklerini ayrıntılı olarak açıkladık ve en iyi Overwatch 2 ayarlarına yönelik kılavuzumuz sizi başarıya hazırlayacaktır. Kimi seçeceğinizden emin değilseniz, Overwatch 2 katmanlı listemiz başlamak için harika bir yerdir. Siz de yalnız olmayacaksınız – Blizzard, Overwatch 2 oyuncu sayısının lansmanından sadece on gün sonra 25 milyon oyuncuyu kırdığını duyurdu.oyun-2