Piyasaya sürülmesinden bu yana tartışmaya neden olan tüm Overwatch 2 değişiklikleri arasında, Blizzard FPS oyununda 6v6 selefinden yapılan özel bir değişiklik, hayranları özellikle perişan ediyor. Overwatch 2’nin gelişi, hayranların yeni Overwatch 2 kahramanlarına aşık olması veya Blizzard’ın Overwatch’ı dağıtmasına neden olan kuyruklar, hatalar ve sunucu kesintilerindeki hayal kırıklıklarını tartışırken hem olumlu hem de olumsuz birçok haber ve sohbet gördü. 2 tazminat paketi.

Özellikle, bazı hayranlar, devam filmi için yeni motoruna geçişin ardından Overwatch 2’nin görünümünde ve kullanıcı arayüzünde yapılan bazı değişikliklerde hayal kırıklığını dile getirdiler. Bununla birlikte, topluluk tarafından belirli bir ayar tespit edildi ve belirli bir hayran favorisi oldukça sönük görünüyor.

Söz konusu nesne, oyunlardan birinde Kore kontrol haritalarında bulunabilen dev bir şişme inek. Bu sıçrayan Busan sığır balonu, sanki yüzünde memnun bir gülümsemeyle olayları sevinçle izlediği Downtown haritasında bir binanın tepesinde otururken bulunabilir. Geçmişte oyuncular, ineği vurmanın ineğin nefis bir şekilde sallanmasına neden olacağını buldular – bazı hayranlar, çeşitli şarkılar eşliğinde dans ederek onun müzikal derlemelerini yapmalarına yol açtı.

Bununla birlikte, Overwatch 2’nin gelişinin ardından, ineği vurmak, her zamanki küstah kıpırdanması yerine, ineğin bükülmesine ve sönmesine neden oluyor. Çok daha az tatmin edici bir manzara ve anlaşılır bir şekilde oyuncular Twitter’dan ve Reddit’i takip et eski fiziğin geri dönmesi için haykırıyorlar. Biri “Benden her şeyi aldılar” diyor, diğeri ise “Bu iş bittiğine göre Overwatch 2’yi almanın bir anlamı yok!” diye yorum yapıyor.

Belki biraz dramatik ama Overwatch hayranları için üzücü bir gün olduğu inkar edilemez. Ancak bazıları, tamircinin ilk etapta var olduğu için şok olduğunu ifade ediyor. Bir kullanıcı, “2016’da piyasaya sürüldüğünden beri oynuyorum ve bunu ineğe yapabileceğinizi hiç bilmiyordum” diyor. Diğerleri de fark etmedikleri konusunda hemfikir, bazıları da benzer şekilde oyuncuların bunu kaçırmış olabileceğine şaşırıyor ve “Benim gibi biri o yumurtlama kapısından her çıktığımda bunu yapıyor” diyor. Bir başkası, “Ona her zaman ateş ettim, nasıl kıpırdadığını seviyorum” diye ekliyor.

Umuyoruz ki popüler talep gelecekte orijinal inek jiggle fiziğinin geri dönüşünü görecektir – ancak kahramanın çok oyunculu oyundan geçici olarak çıkarılmasına neden olan Overwatch 2 Bastion istismarı gibi daha acil sorunları beklemek zorunda kalabilir. Bu arada, Overwatch 2 katmanlı listemiz hızlanmanıza yardımcı olmalı ve PC için en iyi Overwatch 2 ayarlarına yönelik kılavuzumuz sorunsuz çalışmanızı sağlamalıdır.oyun-2