Muppets Kargaşası Bir Kuklanın Jakuziye Nasıl Girdiğine Cevap Verecek başlıklı makale için resim (ve Daha Fazlası)

resim: Disney

Muppets’in son zamanlarda Disney şovlarıyla geçirdiği zaman biraz yukarı ve aşağıancak Muppets Kargaşası franchise’ların bazı çılgınlıklarına kadar yaşamak istiyor gibi görünüyor en klasik şov—Elektrikli Kargaşa’nın kendilerinden biraz yardım alarak.

Panel için sadece insan karakterler ve showrunner’lar olmasına rağmen, NYCC müdavimleri, Muppets Dr. Teeth ve Animal’ın başrollerini paylaştığı önceden kaydedilmiş bir ziyaret aldı.. Daha sonra, Electric Mayhem grubu adlarına yakışır şekilde yaşayıp Hannah (Saara Chaudry) ve Nora (Lily Singh) kız kardeşlerin evini işgal ederken, katılımcılar yaklaşan gösteriden kısa bir klip izlediler. tembelce kardeşin jakuzisine dalmak için arka bahçeye.

İnsan aktörler, Muppets’ı kamerada kullanmak için gereken büyük çabayı kaydetti. Tüm keçe karakterlerinin birlikte bir arabaya atladığı basit bir sahne, tüm kuklaları hareket ettirmek için 30 kişinin her yöne büküldüğü bir egzersize dönüşür. Yazar ve ortak yapımcı Adam Goldberg, Barretta’ya “bir kukla nasıl jakuziye girer?” diye sorduğunu söyledi. Kukla operatörünün görünüşe göre “Bir dalgıç giysisine giriyorum ve suyun altına giriyorum… Bunu yapmak istemiyorum” yanıtını verdi.

Goldberg, karakterler müzik endüstrisinin engebeli ve engebeli arazisinde gezinmeye çalışırken gösterinin gerçek hayata sadık kalmaya çalışacağını, ancak yine de bazı 4. duvar kırılmaları olacağını söyledi. Yapımcı, herkesin en sevdiği mavi saçlı saksafoncu Zoot’un bir şekilde klasik komedi ikilisi Cheech & Chong’u kandıracağını ağzından kaçırdı.

Panel konuşması sırasında, Jim Henson şirketinde çalışan köklü bir kariyere sahip bir adam olan Barretta, ünlü Muppets’i ilk nasıl tanıdığından bahsetti ve Susam Sokağı bir kukla operatörü olmaya geçmeden önce bir teknisyen olarak yaratıcı, gösteri içinde bir yer güvence altına aldı dinozorlar babası Earl’ün operatörlerinden biri olarak ve Kral Karides Pepe ve Ayı Bobo gibi sevilen karakterler yaratıyor. Electric Mayhem grup lideri Dr. Teeth’i canlandıran adam, tam Electric Mayhem şovu için kampanya yürütüyordu ve Disney’in kendisine Goldberg ve ortak yapımcı ve yazar Jeff Yorkes ile bir oda koyduğunu söyledi.

Göstericiler ayrıca şarkıcı-söz yazarı Linda Perry’nin gösteri için orijinal müzik yaptığını ve sonunda tam bir Electric Mayhem albümü yayınlayacaklarını belirtti.

10 bölümlük dizinin prömiyeri 2023’te Disney+’ta yapılacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7