Ne bilmek istiyorsun

  • Team Fortress 2’nin Scream Fortress 2022 etkinliği, Capture the Flag oyun modunun benzersiz bir çeşidine sahip bir harita içerir.
  • Bu modda oyuncular, binlerce vuruş noktası ve kalıcı kritik vuruş ile aşırı güçlü devler haline gelebilirler.
  • Dev olarak amacınız, karşı takımın deviyle ve müttefikleriyle savaşırken diğer takımın üssüne bir bomba taşımaktır.

Valve’in popüler sınıf tabanlı nişancı oyunu Team Fortress 2 hayranlarının her yıl dört gözle beklemesi gereken bir şey, geliştiricilerin resmi olarak oyuna çok çeşitli Cadılar Bayramı temalı haritalar, modlar ve kozmetikler eklediği yıllık bir etkinlik olan Scream Fortress. topluluk üyeleri tarafından oluşturulur. Geçmişteki Scream Fortresses sırasında oyuncular savaşta sihirli büyüler kullanabildiler, korkunç “Horseless Headless Horsemann” patronuyla dövüşebildiler ve daha fazlasını yapabildiler.

2022’nin Scream Fortress’i 5 Ekim’de yayına girdi ve eklenen altı haritadan biri, TF2’nin Capture the Flag oyun türünün benzersiz, özel bir varyantını içeren bir aşama olan “Crasher” olarak adlandırılıyor. Oyuncular, diğer takımın bayrağını ele geçirmeye çalışmak yerine, kendi bayraklarını taşımak zorundadır. sahip olmak diğer takımın üssüne. Bununla birlikte, işin püf noktası, bayrağın patlayıcı bir fıçı olmasıdır – ve onu almak, devasa bir ışın silahının sizi vurmasına neden olarak sizi komik bir şekilde derinleştirilmiş bir ses, binlerce isabet noktası ve kalıcı %300 hasar kritikleri ile devasa bir deve dönüştürür. tüm silahlarında.

(Resim kredisi: Windows Central)

Bu mod, TF2’nin aptalca ve abartılı tonuyla mükemmel bir uyum içindedir, ancak aynı zamanda onu iyi oynamak için şaşırtıcı miktarda strateji de vardır. İster dev olun, ister onlara yardım eden oyunculardan biri olun, oyun üzerinde büyük bir etkiniz olabilir. Medic’ler devi iyileştirebilir ve hayatta kalmalarına yardımcı olabilir, Engineer’ın Taretleri ise devlerinin yolunu temizlemeye çalışan düşman oyuncuları seçmekte harikadır. Heavy, dev olurken oynamak için en iyi sınıflardan biridir, çünkü Minigun’u kritik vuruşlarla tonlarca hasar verir ve grubun en büyük sağlık havuzuna sahiptir; Soldier’s Battalion’s Backup kilidi, diğer takımın devinin kritiklerini geçersiz kılmak için kullanılabilir. .genel-20