bu Pixel 7 serisi, Mayıs ayında yıllık Google I/O açılış konuşması sırasında kısaca gösterildikten sonra nihayet resmileşti. Şimdi ön siparişler her ikisi için de canlı Piksel 7 ve Pixel 7 Pro ve bu cihazlardan birinde tetiği çekmenizi sağlayacak çok sayıda zil ve ıslık var.

Ve vanilya Pixel 7, sadece 599 $’lık fiyat etiketi ve gerçek amiral gemisi ile “uygun fiyatlı” olarak algılanabilse de – Pixel 7 Pro hala psikolojik 1000 $ eşiğinin (899 $’dan başlayan) çok altında, her iki telefonun da korumaya ihtiyacı var. . Aşağıda, şu anda alabileceğiniz Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için en iyi vakaları bulacaksınız. Ama önce, acil bir soruyu cevaplayalım.

Pixel 6 serisi kasalar Pixel 7 serisine uyar mı?

Eski Pixel 6 serisi kasanızı yeni nesil ile kullanmak isteyebilirsiniz, ancak yeni Pixel 7 cihazları öncekilerden fiziksel olarak farklı olduğu için bu mümkün olmayacaktır. Örneğin Pixel 7 daha küçüktür (155.6 x 73,2 x 8,7 mm vs 158,6 x 74,8 x 8,9 mm), bu nedenle eski kasalar sığmaz. Bölüme atla:

Google Pixel 7 serisi resmi vakalar

Google, Pikseller için kendi durumlarını sunuyor ve onlar da gerçekten harika renklerde geliyorlar. Bu kılıflar yüksek oranda geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır (tüm kasa için %30 geri dönüştürülmüş plastik ve polikarbonat kabuk için %75 geri dönüştürülmüş plastik ve ayrıca %100 geri dönüştürülmüş alüminyum
Düğmeler için). Parlak ve canlı renkleri canlı tutarken yeni Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nuzu koruma işini yapacaklar. Pixel 7 kasaları Lemongrass, Chalk ve Obsidian olarak mevcuttur ve Pixel 7 Pro kasaları Hazel, Chalk ve Obsidian olarak gelir. Bu davalar da 29,99 $ ‘dan oldukça uygun.

Tüm resmi davalara buradan göz atın

Google Pixel 7 serisi temiz vakalar

Yeni Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nuzun gerçek renklerini göstermek isteyen hepiniz için net bir kılıf en iyi çözüm olabilir. Hem yeni cihazınızı güvende tutacak hem de ekranda kalmasını sağlayacak seçenekler var. Kabul, koruma gerçek bir sağlam kasa ile aynı değil, ancak gördüğünüz şey, aldığınız şeydir – kibir için belirli bir fiyat var.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için Ringke Fusion şeffaf kılıf

Ringke kristal berraklığında Fusion Pixel 7 ve Pixel 7 Pro kasasını sunuyor ve çok uygun fiyat etiketinin yanı sıra gerçekten harika özellikler bulacaksınız. Bu kasa hibrit bir tasarıma sahiptir – maksimum esneklik ve koruma için polikarbonat şeffaf arka panelden ve TPU tampon çerçevesinden yapılmıştır.

Ringke Fusion çok hafiftir, küçük darbeleri ve çarpmaları emebilir ve son fakat en az değil, zamanla sararmaz ve Pixel 7 serisi renklerinizi ekranda tutar. Bu Fusion kılıfları ayrıca Ringke’nin Duo-QuikCatch sistemini kullanır, böylece çantanızla birlikte sayısız aksesuarın keyfini çıkarabilirsiniz – kayışlar, kart tutucular ve daha fazlası. Ayrıca kablosuz şarj uyumludur.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear kılıf

Şeffaf olmak istiyor ancak korumadan ödün vermek istemiyorsanız, yine de seçenekler var. Spigen, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için Ultra Hybrid Crystal Clear kasa karşısında böyle bir seçenek sunuyor.

Hibrit teknolojisi (adından da anlaşılacağı gibi), maksimum koruma için farklı özelliklere sahip iki malzeme kullanır. Çerçeve yumuşak ve darbe emici iken arka kısım çizilmelere karşı dayanıklı sert plastikten yapılmıştır.

Yükseltilmiş çerçeveler ayrıca korumaya yardımcı olur ve düğmelere basılması kolaydır. Son fakat en az değil, bu kasalar da özellikle sağladıkları kalite için oldukça uygun fiyatlı.

Google Pixel 7 serisi sağlam kılıflar

Mevcut maksimum koruma, sağlam kasalarda yatmaktadır. Telefonunuzun fiziksel sağlığından kesinlikle emin olmak istiyorsanız (bu Evrende mutlak bir şey yoktur), Pixel 7 serisi cihazınız için sağlam bir kasa hedeflemelisiniz.

Spigen Tough Armor Pixel 7 Serisi Kasa

Spigen, deneyimli bir markadır ve aynı zamanda akıllı telefon koruma dünyasında tanınmış bir varlıktır. Ve Tough Armor vakası, sayısız kullanıcı tarafından koruma için en iyi bütçe seçeneklerinden biri olarak kabul edilmektedir. Şimdi model Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için mevcut.

Bu kılıflar, düşmelere ve çizilmelere karşı ikili koruma için TPU ve Polikarbonat kombinasyonundan ve ekstra koruma için yeni geliştirilmiş darbe emici köpükten oluşan patentli çok katmanlı teknoloji ile birlikte gelir.

Entegre bir destek ayağı, yükseltilmiş dudaklar ve telefonunuzun köşeleri için küçük hava yastıkları gibi davranan AirCushion teknolojisi vardır. Tough Armor Pixel 7 serisi kasa, askeri sınıf (MIL-STD 810G-516.6) ve son derece uygun fiyatlı. kaçırmayın.

Caseology Nano Pop Google Pixel 7 Serisi Kılıf

Telefonunuz Optimus Prime gibi görünmeden sağlam bir kılıf elde etmenin bir yolu var. Caseology Nano Pop Google Pixel 7 Serisi Kılıf ince, hafif ve şıktır ancak aynı zamanda askeri düzeyde koruma ile birlikte gelir. (48 inçten 26 kez düşme testi yapıldı).

Gerçekten harika görünüyor (Yabanmersini renkleri bizim favorimiz) ve telefonunuzu asla düşürmemenize yardımcı olmak için yanlarda tutma deseni ile birlikte gelir. Dudaklar yukarı kalkık ve kasa da tamamen kablosuz şarj uyumlu. Irving California’da tasarlandı ve Güney Kore’de üretildi – paranızın karşılığını fazlasıyla alın.

Çözüm

Bu, en azından şimdilik! Hala Pixel 7 serisi yolculuğunun ilk günlerindeyiz, bu nedenle Pixel 7 ve Pixel 7 Pro kasalarının yağmurdan sonra mantar gibi çıkmasını bekleyin. Yeni Pixel telefonunuz için en iyi korumayı seçmenize yardımcı olmak için önümüzdeki günlerde yeni girişler ekleyeceğimiz için bu makaleye göz atın.telefon-1