bu en iyi fifa 23 ucuz oyuncular Kariyer modunda görünüşte dipsiz para çukurlarına sahip birkaç takımdan biriyle gitmediyseniz, başarınız için çok önemlidir. Biraz para biriktirmek her zaman yardımcı olur ve futbol oyununda nispeten ucuza en iyi harikalardan birini yakalayabilecek olsanız da, bunlar, en iyi ücretsiz ajanlardan bazılarının yanı sıra kalan bütçenizi harcamak isteyeceğiniz oyunculardır. sadece ücret talep eden.

Bu oyunculardan bazıları en başından sizin için harika olacak, ancak diğerleri bir yatırımdır, çünkü onları şimdi etkili pennies için almak, onları daha sonra büyük paralar karşılığında satabileceğiniz veya bir kulüp kahramanı olarak tutabileceğiniz anlamına gelir. Gelecek yıllar. En iyi şekilde yararlanmak için FIFA 23’teki bu pazarlıkların yanı sıra kesinlikle en iyi dizilişleri ve özel taktikleri kullanmak isteyeceksiniz.

Kariyer modunda oturum açmak için en ucuz oyuncular

‘Ucuz’ tabi ki bütçenize bağlıdır, ancak burada bir dizi farklı kadroya muazzam değer katabilecek oyuncuları bir araya getirdik. Erling Haaland’ı 51 milyon sterline satın almak kesinlikle bir pazarlık olarak kabul edilebilir, ancak çok az kulüp bunu başarabilir. En pahalısından başlayarak, daha lezzetli, daha az bilinen seçeneklere bakalım.

Elliot Anderson – Newcastle United (yaklaşık değeri 2,6 milyon £)

Premier Lig izleyicileri son haftalarda Elliot Anderson’ı görmüş olabilir. Çok yönlü orta saha oyuncusu, Eddie Howe’un Newcastle tarafı için yedek kulübesinden biraz zaman ayırmaya başlıyor, Magpies’in hızla gelişen seçeneklerini göz önünde bulundurduğunuzda bu hiç de fena bir başarı değil.

Anderson, kulübün büyüklüğü ne olursa olsun FIFA 23’e büyük bir yatırım. Potansiyel reytingi 86 olmakla kalmıyor, orta sahanın her yerinde ve her iki kanatta da oynayabiliyor. 4 yıldızlı zayıf bir ayağı var ve onu farklı durumlarda son derece yararlı kılan çok yönlü bir oyuna sahip.

Luka Romero – Lazio/Latium (yaklaşık değeri 2,2 milyon £)

FIFA 23’te zaten 86 reytingli çevikliğe ve 84 reytingli denge istatistiğine sahip olan 17 yaşındaki bu hücum orta saha oyuncusuna bir göz atın. birkaç milyon yedeği olanlar için derli toplu bir yatırım.

Romero, Anderson’a göre daha yalın bir alternatif ama aynı zamanda ortaya veya her iki kanatta da yer alabilir. Onu uygun oyun süresiyle beslerseniz, kaçınılmaz büyümesinden önce alt lig tarafları için önemli bir rol oynayacak donanıma sahip düzenli bir oyuncu.

Mateus Fernandes – Sporting (yaklaşık 1,8 milyon £ değerinde)

Teknik oyuncuları kullanmayı sevenler için gerçek bir mücevher. Mateus Fernandes, sahaya büyük yetenek, çeviklik ve kontrol getiren 17 yaşında bir oyun kurucu. CAM’den gelen atak çalışma hızı, ceza sahasına girmek için cesaretini kırmasını ve boşluklar açıldığında kendini tehlikeli pozisyonlara sokmasını sağlar.

Onu tamamlamak için Portekizli genç zaten 4 yıldızlı becerilere ve zayıf bir ayağa sahip. Şaşı, ve adaşı Bruno Fernandes’in ortaya çıkmaya başladığını görebilirsiniz.

En iyi FIFA 23 ucuz oyuncuları: Club Brugge için oynayan Noah Mbamba

Noah Mbamba – Club Brugge (yaklaşık değeri 1,3 milyon £)

Savunmalarına genç bir kıvılcım eklemek isteyenler, 17 yaşındaki Noah Mbamba’dan başkasını aramayın. Düşük bir transfer ücreti ve FIFA 23’te haftalık 500 sterlinin altındaki maaşlarla, stoperin potansiyelinin genel olarak 84’e ulaştığını görmek şaşırtıcı.

Daha da iyisi, zaten onu oyunun fiziksel oyun tarzında mükemmel hale getirmek için olgunlaştıran bazı önemli istatistiklere sahip. Mbamba’nın hızı, zıplaması ve gücü başından beri 70’lerde.

Yaşındaki pek çok defans oyuncusu bu performansla boy ölçüşemez ve zaten daha küçük takımlar için lider olacak kadar baskın.

Sidney Raebiger – SpVgg Greuther Fürth (yaklaşık değer 1 milyon £)

Red Bull Leipzig’in tarihindeki en genç yarışmacı olmak kolay değil. Geçen yıl, Alman genç Sidney Raebiger, sadece 16 yıl 112 günlükken Bundesliga tarafına çıktı. Yaz aylarında ikinci lige transfer olurken, potansiyeli FIFA 23’te etkileyici bir 84’te kalıyor.

Asgari ücretini de eklediğinizde orta saha oyuncusu daha da cezbedici, bu da onu keskin nişancılar için erişilebilir kılacak. Raebiger, kaliteli kısa pas ve soğukkanlılık istatistikleriyle topa sahip olmak için harika olan verimli bir oyuncu.

Orta saha çalışma oranları, aynı zamanda, dikkat çekici bir şekilde disiplinli olmasını ve zinciri bırakmak istediğiniz başka bir orta saha oyuncusu varsa, takımınıza harika bir katkı sağlar.

Guillaume Restes – Toulouse (yaklaşık değeri 600.000 £)

Takımınız için potansiyeli yüksek, ucuz bir kaleciye ne dersiniz? Guillaume Restes tam size göre. 84 puanlık potansiyeli, kulüp büyüklüğünüz ne olursa olsun, özellikle de bu kadar cüzi bir ücret karşılığında müsait olduğu için dikkate değer.

Restes’in tüm kilit kaleci istatistikleri, kariyer modunun başladığı 60’larda yer alıyor. Dakikalar ve yeterli eğitim ile sürekli olarak hızlanacaklar.

En iyi FIFA 23 ucuz oyuncuları: Cristian Riqeulme'nin özellikleri

Cristian Riquelme – Everton de Vina del Mar (yaklaşık değeri 525.000 £)

Yaşına göre hızlı ve güçlü sol bek Cristian Riquelme, FIFA 23’te görülmeye değer. Potansiyeli 83’e ulaşabilen 18 yaşındaki bir oyuncu için ucuz, özellikle de zaten bir numarası olan çok yönlü sağlam bir oyuncu olduğu düşünülürse 70’ler parantezindeki önemli istatistikler.

Bu genç için para kaybetmek de zordur, ancak onu erken yakalamazsanız, daha sıkı bütçeler için hızla çok pahalı hale gelebilir.

Daha fazla pazarlık için, FIFA 23’ün kariyer modu ilerledikçe ürettiği regens’e göz atmaya değer. Çoğu zaman sahip olunması gereken çılgınca bir değer vardır ve başka bir kulüpte zaten dalga geçen yeteneklere göre sözleşme imzalamak genellikle daha kolaydır. Alternatif olarak, sahanın ortasındaki bir boşluğu doldurmak istiyorsanız, bazı fikirler için en iyi FIFA 23 orta saha oyuncuları kılavuzumuza bakın.oyun-2